رئیس جمهور به هشدارها توجه نکرد/ باید از مردم عذرخواهی کنیم

کدخبر: ۵۳۴۸۵۴
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: علیرغم هشدارها، عدم مدیریت به موقع درون و برون‌سازمانی منجر به اخلال در بازار دارو شد، باید از مردم عذرخواهی کنیم که امروز شربت ساده سرماخوردگی در دسترس نیست.
رئیس جمهور به هشدارها توجه نکرد/ باید از مردم عذرخواهی کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، عبدالحسین روح‌الامینی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه ۲۴ آبان ماه) در جلسه علنی مجلس در جریان بررسی گزارش کمیسیون بهداشت درباره اجرای طرح دارویار و دلایل کمبود دارو در بازار گفت: صنعت داروسازی یکی از پیچیده‌ترین و حساس‌ترین صنایع کشور است که زنجیره‌ای از نهادهای مختلف باید در کنار هم قرار گیرد تا محصول نهایی به دست مردم برسد. بدون برنامه‌ریزی و مدیریت به موقع و دخالت مؤثر و پیش‌بینی شده نمی‌توان محصول را به دست مصرف‌کننده رساند.

وی با بیان اینکه از سال گذشته در سطوح مختلف در جلساتی که برگزار شد این مطالب را به عالی‌ترین مقام‌ها منتقل کردیم. تصریح کرد: امروز صنعت داروسازی مظلوم واقع شده و باید از آن دفاع شود چرا که تیرماه امسال با ۱۰۰ امضا به ریاست‌جمهوری هشدار دادند که اگر به این مطالب رسیدگی نشود دچار مشکل اساسی خواهیم شد. اما به این هشدارها توجهی نشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علی‌رغم هشدارهای داده شده، عدم مدیریت به هنگام درون و برون‌سازمانی منجر به وضعیت کنونی شده است. همه ما باید از مردم عذرخواهی کنیم که امروز حتی یک شربت ساده سرماخوردگی و آنتی هیستامین در دسترس نیست و مردم با مشکل مواجه هستند

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید