ادعای جدید وزیر جنگ اسرائیل علیه ایران

کدخبر: ۵۳۵۵۹۵
اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل مدعی شد: ستیزه‌جویی ایران همچنان تهدید بزرگی برای منطقه و دنیا است. ما این را در دخالت ایران در جنگ اوکراین هم می‌بینیم. این را در پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران می‌بینیم که به تازگی شورای حکام هم بر آن صحه گذاشته است.
ادعای جدید وزیر جنگ اسرائیل علیه ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز جمعه (۱۸ نوامبر/ ۲۷ آبان) گفته جلوگیری از گسترش نفوذ ایران امری حیاتی است.

درخواست برجامی وزیرخارجه پاکستان از جامعه جهانی

طبق نوشته روزنامه جروزالم‌پست، بنی گانتز که به تازگی سفر رسمی خود به یونان را به اتمام رسانده گفت: «دنیا در حال تغییر است. تبعات جنگ در اوکراین، در حال سرایت از طریق مرز میان کشورها است. سیاست افراط‌گرایی و تروریسم کشورهای سراسر دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.»

وی در ادامه ادعاهای خود اضافه کرد: «ستیزه‌جویی ایران همچنان تهدید بزرگی برای منطقه و دنیا است. ما این را در دخالت ایران در جنگ اوکراین هم می‌بینیم. این را در پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران می‌بینیم که به تازگی شورای حکام [اژانس اتمی] هم بر آن صحه گذاشته است.»

بنی گانتز مدعی شد: «همین روند را در حمایت ایران از نائبان تروریستی‌اش در سوریه، لبنان و غزه هم می‌بینیم. همین هفته، یک پهپاد ایرانی به یک کشتی غیرنظامی حمله کرد. متوقف کردن گسترش نفوذ و بلندپروازی‌های ایران حیاتی است. این چیزی است که اسرائیل، از طریق برخی از فعالیت‌های خود زیر چتر سنت‌کام قصد دستیابی به آن را دارد و ما همچنان علیه هر گونه تلاش برای ایجاد ترور در مرزهایمان اقدام خواهیم کرد.» 

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت

    اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۳ هزار و ۲۸۷ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۳ هزار و ۴۳۶…

از دست ندهید
کارگزاری مفید