پیام روسیه به مقام لهستانی به دلیل خودداری از صدور روادید برای لاوروف

کدخبر: ۵۳۵۸۵۸
اقتصادنیوز: روسیه در پیامی خطاب به لهستان، خودداری این کشور از صدور روادید برای وزیر خارجه این کشور به منظور شرکت در نشست وزرای خارجه OSCE را محکوم کرد.
پیام روسیه به مقام لهستانی به دلیل خودداری از صدور روادید برای لاوروف

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، وزارت خارجه روسیه در پیامی خطاب به مقامات لهستان اقدام دولت این کشور در عدم صدور روادید برای سرگئی لاوروف را تحریک آمیز خطاب کرد.

لهستان با هواپیماهای جنگی به قطر رفت

آناتولی گزارش داد، روسیه روز شنبه در پیامی خطاب به دولت لهستان، خودداری این کشور از صدور روادید برای سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه این کشور به منظور شرکت در نشست وزرای خارجه سازمان امنیت و همکاری اروپا (OSCE) را محکوم کرد.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای در وب‌سایت خود به شدت از ریاست لهستان بر سازمان امنیت و همکاری اروپا انتقاد کرد و گفت: ورشو در حال نابودی اصول اساسی سازمان امنیت و همکاری‌های اروپاست.

در این بیانیه آمده است که ورشو ثابت کرد که قادر به مدیریت صحیح نیست و اقدام اخیر این کشور نشان از بی‌اعتباری سازمان امنیت و همکاری‌های اروپا دارد.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه خود خاطر نشان کرد: این مسئله به وضوح آشکار شده است که سازمان امنیت و همکاری اروپا بیشتر از فرصتی برای گفتگو محلی برای نمایش‌های سیاسی تبدیل شده است.

وزارت خارجه روسیه اقدام لهستان در عدم صدور روادید برای لاوروف را اقدامی بی‌سابقه و تحریک آمیز خواند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید