پس لرزه ادعای مولوی عبدالحمید درباره تجاوز به زندانیان

کدخبر: ۵۳۹۹۱۸
رسانه دولت انتقاداتی تند به مولوی عبدالحمید خطیب مسجد مکی وارد کرده است.
پس لرزه ادعای مولوی عبدالحمید درباره تجاوز به زندانیان

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه ایران نوشت:

مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی خطیب مسجد مکی زاهدان که با ایراد سخنان حساسیت برانگیز همچنان مورد استقبال رسانه‌های بیگانه قرار می‌گیرد، در آخرین ادعای خود که در توئیتر منتشر کرد، مدعی شد: «اخباری مبنی بر تعرض جنسی به زندانیان زن در رسانه‌ها بازتاب یافته و روایت برخی از زندانیان مؤید این امر است.» 

فوری/ فرمانده نیروی انتظامی انزلی بازداشت شد

سایت حامی دولت: پلمب کردن مغازه علی دایی کافی نیست، مجاراتش کنید!

این ادعای عبدالحمید که تکرار مواضع اخیر یک رسانه‌ مشهور امریکایی است، درحالی مطرح شده که اساساً CNN نیز در گزارش خود بدون ارائه مستندات، مدعی شده بود که منبع ادعای او افراد ناشناس هستند. خطیب مسجد مکی همچنین با ادعای اینکه «برخی زندانیان» نیز این روایت را تأیید کرده‌اند، خواستار رسیدگی قوه‌قضائیه به این موضوع شده است.

عصبانیت شدید کیهان از بیانیه اخیر سیدمحمد خاتمی

این در حالی است که وی با طرح چنین ادعای بزرگی آن هم در قامت یک عالم دینی، اساساً اقدام به شبهه‌افکنی کرده است و خود بهتر از هرکسی می‌داند که روش رسیدگی قضایی به این ادعاها نه در توئیتر بلکه پیگیری از مراجع ذی‌ربط و ارائه مستندات است.

عبدالحمید پیش از این نیز با انکار تصاویر و ویدئوهای منتشر شده از تروریست‌های مسلح در حمله به فرمانداری خاش مدعی شده بود که این افراد صرفاً اقدام به شعارهای اعتراضی کرده و نباید مورد برخورد قرار می‌گرفتند.

در اکوایران ببینید : گردوخاک زاکانی در دانشگاه شریف

تیتر یک
کارگزاری مفید