یک نماینده خط و نشان کشید/ کور خوانده‌اید،نمی توانید مجلس بعدی را تسخیر کنید!

کدخبر: ۵۴۶۲۲۲
علی بابایی گفت: برخی در بیرون مجلس کور خوانده‌اند که بخواهند به بهانه تضعیف مجلس یازدهم، مجلس بعدی را تسخیر کنند.
یک نماینده خط و نشان کشید/  کور خوانده‌اید،نمی توانید مجلس بعدی را تسخیر کنید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی به انتخاب دستغیب به عنوان‌ رییس دیوان محاسبات اشاره کرد و با بیان این‌که«ان‌شاءالله آقای دستغیب از مجلس غیبش نزند» مدعی شد: عادت بدی در میان مسئولان و وزرایی است که از مجلس رأی می‌گیرند و پس از رأی ناپدید می‌شوند. امیدواریم که ایشان از آن دسته نباشد.

دستغیب: حسابرسی از شرکت‌های دولتی را کلید می‌زنم/ نباید با آبروی مدیران و نظام بازی کنیم

وی با استناد به اصول ۸۴، ۸۵ و ۸۶ قانون اساسی در واکنش به تذکر سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در اخطاری گفت: این نماینده تذکری به رییس مجلس دادند؛ رئیس مجلس حق دارد در پاسخ به تذکر و اخطار نمایندگان اظهارنظر کند؛ برخی یادشان رفته که در مجالس قبلی برجام را در ۲۰ دقیقه تصویب کرده و علیه کارگران کشور چه مصوباتی تنظیم شد.

وی معتقد است: عملکرد چهار دوره قبل باعث شد که امروز گرفتار مشکلاتی در کشور هستیم. ارزش پول ملی را آن‌ها مصوب کردند اما رئیس مجلس انقلابی کشور و هیأت رئیسه مجلس یازدهم غیرمنصفانه نقد می‌شوند؛ اجازه ندهید برخی با استفاده از ابزارهای خارج از مجلس و به بهانه جریان‌های سیاسی علیه مجلس یازدهم جفا کنند. منتقدان باید انصاف داشته باشند. رئیس مجلس چه زمانی گفت به چه کسی رأی بدهید یا ندهید؟ رئیس جلسه حق دارد کار کارشناسی کند.

بابایی کارنامی هم‌چنین مدعی شد: یادتان رفته مجلس گذشته بانک رفاه کارگران یک شبه به برخی از جریانات سیاسی واگذار کرد؟ برخی یادشان رفته در برنامه دوم، سوم و چهارم توسعه مصوباتی علیه سرمایه‌های کشور به تصویب رسید؛ حال برخی به مجلس قبلی افتخار می‌کنند؟ مجلس انقلابی یازدهم پرافتخارترین مجالس بوده و هم اکنون به رئیس، نایب رئیس و تمام ارکانش می‌بالد.

وی گفت: ما در درون مجلس بحث کارشناسی می‌کنیم؛ از همین رو نیز به برخی موضوعات از جمله محرومیت‌های موجود در مناطق کشور نقد داریم اما برخی افراد نباید از این فضا سوء استفاده کرده و از بیرون مجلس خط بگیرند. ما اجازه نمی‌دهیم در کشور چنین کاری صورت گیرد. برخی در بیرون مجلس کور خوانده‌اند که بخواهند به بهانه تضعیف مجلس یازدهم، مجلس بعدی را تسخیر کنند. مردم این مملکت انقلابی‌تر از همه شما هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی