واکنش روسیه به تحریم های اخیر آمریکا علیه مسکو

کدخبر: ۵۵۱۴۶۱
سفارت روسیه در واشنگتن اعلام کرد که با وجود همه تحریم‌ها، بازار ما از جمله برای سرمایه‌گذاران خارجی همچنان جذاب است. بازار روسیه خود را با شرایط جدید وفق می‌دهد.
واکنش روسیه به تحریم های اخیر آمریکا علیه مسکو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، از خبرگزاری اسپوتنیک، سفارت روسیه در واشنگتن در بیانیه‌ای اعلام کرد: ایالات متحده با تهدیدهای تحریمی غیرقانونی خود همچنان به این اقدامات ادامه می‌دهد. بخش دیگری از تحریم‌ها علیه روسیه در ۲۶ ژانویه اعلام شد. با هر موج جدید موانع اقتصادی، ناکارآمدی و پوچ بودن این رویکرد آشکارتر می‌شود. روسیه با موفقیت در برابر تلاش‌ها برای تحمیل یک خط رفتاری انتخاب شده توسط ایالات متحده مقاومت می‌کند.

دست و پا زدن‌های تزار برای بازسازی اعتبار از دست رفته در اوکراین!

این سفارتخانه در تلگرام خود با بیان این که این تحریم‌ها علیه ما تازگی ندارند، افزود: با وجود همه تحریم‌ها، بازار ما از جمله برای سرمایه‌گذاران خارجی همچنان جذاب است. بازار روسیه خود را با شرایط جدید وفق می‌دهد.

سفارت مذکور همچنین اعلام کرد که ارزهای خارجی و کمپانی‌های برون مرزی نخستین مواردی هستند که از بابت تمدید تحریم‌های جدید آسیب می‌بینند و به طور مدام فرصت‌های ادامه همکاری با مسکو را از دست می‌دهند.

سفارت روسیه در آمریکا همچنین گفت، مسکو آماده ایجاد قراردادهای جدید کاری است؛ اما فقط بر اساس رویکردی صادقانه، حفظ بازار و شرایط رقابتی برای انجام کارها.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید