کنایه معنادار مدودوف به انگلیس/از یک کارآفرین با تحصیلات ناقص و همسایگان احمقش چه انتظاری باید داشت!

کدخبر: ۵۵۱۸۲۳
اقتصادنیوز: مدودوف با زیر سئوال بردن کمک‌های نظامی انگلیس به اوکراین گفت: «با این حال، از یک کارآفرین با تحصیلات ناقص و همسایگان احمقش که خود را در طول کرونا در محل کارشان در خیابان ۱۰ "داونینگ " حبس بودند، چه انتظاری باید داشت. اگرچه روح "چرچیل" خشنود خواهد بود.»
کنایه معنادار مدودوف به انگلیس/از یک کارآفرین با تحصیلات ناقص و همسایگان احمقش چه انتظاری باید داشت!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «دیمیتری مدودوف» معاون شورای امنیت روسیه غروب شنبه به وقت تهران در انتقاد از ارسال گسترده سلاح به اوکراین برای مقابله با ارتش روسیه اظهار داشت: «برخی از وزیران دفاع از جمله وزیر دفاع ایتالیا، عرضه خودروهای زرهی و سایر سلاح‌ به اوکراین را راهی برای جلوگیری از وقوع جنگ جهانی سوم دانسته‌اند.»

درخواست اوکراین از غرب برای بمباران کریمه

مدودوف افزود: «آنها می‌گویند تمام تسلیحاتی که ناتو دارد باید هم اکنون در اختیار کی‌یف قرار گیرد از جمله جنگنده‌ها و صدها تانک و سامانه‌های موشکی دوربرد. این تنها راه برای سد راه روسیه  و جلوگیری از جنگ جهانی است.»

وی ادامه داد: «اول اینکه حفاظت از اوکراین، که هیچکس در اروپا به آن نیاز ندارد، دنیای قدیمی را از مجازات نجات نخواهد داد. دوم اینکه اگر جنگ جهانی سوم شروع شود، نه روی تانک و نه حتی جنگنده‌ها نمی‌توان حساب کرد. پس به یقین همه چیز نابود خواهد شد».

مدودوف با زیر سئوال بردن کمک‌های نظامی انگلیس به اوکراین گفت: «با این حال، از یک کارآفرین با تحصیلات ناقص و همسایگان احمقش که خود را در طول کرونا در محل کارشان در خیابان ۱۰ "داونینگ " حبس بودند، چه انتظاری باید داشت. اگرچه روح "چرچیل" خشنود خواهد بود.»

«ویاچسلاو ولودین» رئیس دومای دولتی  روسیه  نیز گفته است، ارسال تسلیحات به اوکراین توسط ایالات متحده و ناتو برای حملات به روسیه به استفاده تلافی‌جویانه از تسلیحات قدرتمندتر منجر می‌شود.

کشورهای غربی از ابتدای آغاز جنگ اوکراین، در حال ارائه حمایت‌های همه جانبه تسلیحاتی به کی‌یف و تشدید فشارها علیه مسکو هستند و این روند همچنان ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید