اظهارات جدید دادستان کل کشور درباره حمله به سفارت آذربایجان

کدخبر: ۵۵۵۳۵۹
منتظری گفت: ایران از همان ابتدای حادثه حمله به سفارت جمهوری آذربایجان، ابعاد آن را مورد تحقیق قرار داده است.
اظهارات جدید دادستان کل کشور درباره حمله به سفارت آذربایجان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، پس از بررسی ابعاد مختلف حادثه حمله به سفارت جمهوری آذربایجان، حجت‌الاسلام منتظری؛ دادستان کل جمهوری اسلامی ایران در تماس با همتای آذربایجانی خود مسائل و موارد مورد نظر را مورد گفت‌وگو قرار داد.

در این تماس دادستان کل کشور با بیان اینکه جزییات و ابعاد مختلف این حمله از سوی مقامات قضائی و سیاسی کشور مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدای این حادثه به موضوع ورود کرده و ابعاد مختلف آن را مورد تحقیق و پیگیری قرار داده و از طریق دیپلماسی و با رویکرد همکاری و تعامل دوجانبه موارد را گام به گام پیش برده است.

ادعای مقام ارشد آمریکایی درباره برنامه های موشکی ایران

وی همچنین تداوم و تعامل همکاری قضائی بین دو کشور دوست و همسایه را مورد تاکید قرار داده و ابراز امیدواری کرد که همچون گذشته تفاهم و همکاری‌های قضائی و سیاسی موجب توسعه پیوند عمیق بین دو ملت باشد.

در این تماس کامران علی‌اف، دادستان کل جمهوری آذربایجان نیز ضمن قدردانی از پیگیری و تلاش‌های دیپلماسی و قضائی جمهوری اسلامی ایران بر ادامه و تداوم این همکاری‌ها تاکید کرد و گفت: نباید اجازه داد حوادثی همچون حادثه اخیر موجب از دست رفتن فرصت‌های همکاری و تعامل‌های دوجانبه بین دو کشور دوست و همسایه شود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید