نخست‌وزیر سابق ایتالیا زلنسکی را با خاک یکسان کرد

کدخبر: ۵۵۷۰۴۱
اقتصادنیوز: برلوسکنی، نخست وزیر سابق ایتالیا با اشاره به اینکه برغم ادعای زلنسکی، وی زندگی در شرایط جنگی را تجربه کرده است، رئیس جمهور اوکراین را آماج انتقاد خود قرار داد.
نخست‌وزیر سابق ایتالیا زلنسکی را با خاک یکسان کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر سابق ایتالیا، به ادعاهای اخیر «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین در خصوص اینکه برلوسکونی درکی از زندگی در زیر بمباران‌ها و خاموشی ندارد، پاسخ داد.

ادعای مقام روسی درباره سفر بایدن به اوکراین

نخست وزیر سابق ایتالیا در این باره گفت: او درباره من چه می‌داند؟ او هیچ چیزی نمی‌داند!

برلوسکونی با اشاره به بمباران های جنگ جهانی دوم یادآور شد که وی در کودکی از بمباران جان سالم به در برده است.

پیش از این نخست‌وزیر سابق ایتالیا، رویکرد جنگ طلبانه رئیس جمهور اوکراین را به شدت هدف انتقاد داد و گفته بود که تنها کاری که رئیس‌جمهور اوکراین باید انجام می‌داد، این بود که حمله به دونباس را متوقف کند تا از این جنگ ویرانگر جلوگیری شود.

رئیس جمهور اوکراین در واکنش به اظهارات برلوسکونی مدعی شده بود که نخست وزیر سابق ایتالیا هیچگاه مجبور به زندگی در زیر بمباران نبوده است.

به نوشته اسپوتنیک، این در حالیست که برلوسکونی در سال ۱۹۳۶ به دنیا آمد و در کودکی در طول جنگ جهانی دوم شاهد بمباران میلان بوده است.

تیتر یک
  • تعامل شرکت‌های بزرگ با هوش مصنوعی

    ChatGPT برای نوشتن خودکار ایمیل ها استفاده می شود: سازندگان مایکروسافت، Salesforce و TikTok در حال استفاده از آن هستند.…

از دست ندهید
کارگزاری مفید