رئیس کمیسیون قضایی مجلس:

باید بینی کسانی که با ارز و سکه بازی کرده‌اند به خاک مالیده شود

کدخبر: ۵۵۸۱۵۷
اقتصادنیوز: موسی غضنفرآبادی افزایش نرخ ارز را تابعی از جنگ ترکیبی دانست و گفت که ان‌شاءالله با همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی این توطئه دشمن هم خنثی می‌شود.
باید بینی کسانی که با ارز و سکه بازی کرده‌اند به خاک مالیده شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سایت دیده بان ایران، «موسی غضنفرآبادی» رئیس کمیسیون قضایی مجلس؛ در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: همکاران در مجلس شورای اسلامی بعضا صحبت‌هایی می‌کنند که باعث یأس و حتی تخریب دولت می‌شود.

خبر خوش درباره حقوق و دستمزد 1402 کارگران

غضنفرآبادی توضیح داد: دشمن خط تبلیغاتی را شروع کرده که باید حواسمان به آن باشد دشمن دنبال فضاسازی و جوسازی است. در این شرایط ما شاهد برخی اظهارات نمایندگان هستیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاطمات بازار ارز اظهار کرد: خدا باعث و بانی و کسانی را نبخشد که اغتشاشات را راه انداخته و عده‌ای هم سکوت کرده و علیه اغتشاشات موضع‌گیری نکردند. اتفاقات بازار ارز تابعی از جنگ ترکیبی است.

غضنفرآبادی ادامه داد: ان‌شاءالله به فضل خداوند و با همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی از این توطئه دشمن عبور می‌کنیم و بینی کسانی که در فضای مجازی داخل و خارج با ارز و سکه بازی کرده‌اند به خاک مالیده می‌شود و ما از این بحران عبور خواهیم کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید