فرمانده سپاه تهران: در حوادث اخیر مجروح زیاد دادیم، اما از سلاح گرم استفاده نکردیم

کدخبر: ۵۵۸۹۹۱
اقتصادنیوز: فرمانده سپاه تهران با اشاره به حوادث اخیر گفت: اسنادی که از دشمن در اختیار داریم نشان می‌دهد آن‌ها روی خسته شدن نیروهای امنیتی حساب کرده بودند، اما بعدا در گزارشات خود به ایستادگی و خستگی‌ناپذیری نیروهای امنیتی‌ما اذعان کردند.
فرمانده سپاه تهران: در حوادث اخیر مجروح زیاد دادیم، اما از سلاح گرم استفاده نکردیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، «سردار حسن حسن‌زاده» فرمانده سپاه تهران بزرگ عصر امروز در همایش مودت امنیت آفرینان ولایتمدار طی سخنانی اظهار داشت: یکی از مجموعه‌هایی در نیروهای مسلح که در طول سال دائما در حال ماموریت است فرماندهی کلی انتظامی است.

در فضای اغتشاشات دیدم که هیات‌ها فضای مستعدی برای جهاد تبیین دارند

وی افزود: باید بابت ماموریت مقابله با این فتنه بزرگ جهانی هم باید دست تک‌تک عزیزان انتظامی و بسیجیان را بوسید.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: این فتنه بزرگی که مرکزیت آن در تهران بود و گستردگی آن بیش از گذشته بود را شما مهار کردید و این دستاورد بسیار بزرگی است. تمام نیروها و حافظان امنیت با سعه صدر کامل و توام با اقتدار این فتنه را کنترل کردند.

سردار حسن‌زاده عنوان کرد: اسنادی که از دشمن در اختیار داریم نشان می‌دهد آن‌ها روی خسته شدن نیروهای امنیتی حساب کرده بودند و فکر می‌کردند بعد از گذشت یک هفته دیگر به میدان نمی‌آیند اما بعدا در گزارشات خود به ایستادگی و خستگی‌ناپذیری نیروهای امنیتی ما اذعان کردند. در اغتشاشات اخیر علی‌رغم اینکه مجروحین زیادی دادیم اما از سلاح گرم استفاده نکردیم.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: در طول چهل و چهار سال گذشته گردنه‌های سخت و تلاطمات سنگینی را پشت سر گذاشتیم و امروز با اتکا به دستاوردهای شکوهمند و تجربیات گذشته به پیش می‌رویم و امروز استکبار از کنترل ما عاجز شده است.

چون باورمان شده کسی هستیم، خطا می‌کنیم و عذرخواهی نمی‌کنیم / راهی جز اصلاحات مبنایی نداریم

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: تعاملات بین سپاه تهران و عزیزان فاتب امروز در بهترین حالت خودش نسبت به گذشته بوده است و به لطف خدا در تعاملات به حد نساب خوبی رسیده‌ایم.

سردار حسن‌زاده بیان کرد: در وضعیتی هستیم که دشمنان ما هیچ امیدی به ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایشان برای پیروزی در مقابل انقلاب اسلامی ندارند. اما به خطاهای ما امید بسته تا بتوانند از آن برای موفقیت خود استفاده کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید