واکنش فرمانده کل سپاه به درگذشت حسن غفوری فرد

کدخبر: ۵۶۰۵۰۸
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حسن غفوری فرد را تسلیت گفت.
واکنش فرمانده کل سپاه به درگذشت حسن غفوری فرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حسن غفوری فرد را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت  یار وفادار انقلاب و یاور صدیق رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی، مجاهد نستوه "دکتر حسن غفوری فرد" از طلایه داران خدمت صادقانه به میهن اسلامی و مردم شریف و قهرمان ایران، موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.

حافظه تاریخی نظام اسلامی و مردم عزیز ایران گواهی می‌دهد مرحوم غفوری‌فرد با همت برخاسته از ایمان والا و اراده صادق در طول حیات خود هیچگاه از جهاد و تلاش خالصانه در صحنه‌های نیاز انقلاب و کشور دریغ نکرد و کارنامه او در دولت و مجلس از جمله در سنگر خطیر و حساس  خدمت به نسل جوان و نوجوان آینده ساز کشور در میدان سترگ ورزش و تصدی ریاست سازمان تربیت بدنی ماندگار و چراغ راه عاشقان خدمت و مجاهدت در این عرصه می‌باشد.

او از چهره‌های مورد احترام جبهه انقلاب محسوب و با مواضع انقلابی و خردمندانه در حوادث و رخدادهای حساس همواره حامی نظام و رهبری عزیز و پژواک وحدت و انسجام در جامعه اسلامی بود.

فقدان آن مرد مومن، متعهد، مردمدار و متخلق به اخلاق اسلامی را به ملت ایران و بویژه به خانواده مکرم  ایشان، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید، رضوان  و رحمت واسعه الهی رحمت و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و برای بازماندگان و داغدیدگان ارجمند او، صبر جمیل و اجر جزیل توام با ثبات قدم  طلب می‌کنم.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از بازارهای جهانی؛

    بر اساس آخرین نظرسنجی طلا کیتکونیوز، با رشد بحران بانکی جهانی و تصمیم فدرال رزرو به افزایش بیشتر نرخ بهره، گاوهای…

از دست ندهید
کارگزاری مفید