ضربه مهلک توافق ایران و عربستان به پروژه ناتو عربی-اسرائیلی

کدخبر: ۵۶۱۰۵۸
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان درباره توافق ایران و عربستان موضع گیری کرد.
ضربه مهلک توافق ایران و عربستان به پروژه ناتو عربی-اسرائیلی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، از النشره، شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اعلام کرد: ما منتظر راهکار خارجی دوجانبه یا پنج جانبه که ویژگی‌ها و نامهای ریاست جمهوری را بر لبنانی‌ها تحمیل کند، نمی‌مانیم.

وی افزود: حزب الله و جنبش امل و متحدان و دوستان، افقی برای حل بحران ریاست جمهوری از طریق توافق داخلی فراهم کردند که به دور از وتو و دیکته خارجی باشد.

15 نکته مهم درباره توافق ایران و عربستان/ شمخانی عضو دولت اصلاحات بوده و نسبتی با رئیسی ندارد/ مجلس و دولت در حاشیه هستند

قاووق در ادامه گفت: گروه اهل چالش و تقابل بیش از حجم توانش عمل می‌کند و شعارهای غیرواقع بینانه می‌دهد و به دنبال روی کار آوردن رئیس جمهوری است که کشور را به فتنه داخلی سوق دهد.

وی افزود: ۱۱ بار تلاش کردند و شکست خوردند این همه جلسه کافی است که آنها حجم واقعی خود را دریابند واز شعارهای غیرواقع بینانه دست بردارند؛ شعارهایی که جایی در لبنان ندارند.

قاووق در ادامه درباره فلسطین هم گفت: کشورهای سازشکار به دنبال تشدید اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها به ویژه در جنین و نابلس، مطلوب بود که سفیران اسرائیلی را از پایتخت‌های خود اخراج کنند.

وی افزود: مقاومت روند خود را با تعمیم راهبرد مقاومت توسعه خواهد داد.

درباره توافق ایران و عربستان هم آنرا شکستی دوگانه برای اسرائیل و آمریکا و ضربه مهلک به پروژه ناتو عربی-اسرائیلی علیه ایران دانست.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید