پیام سیاسی جلسه اخیر قالیباف با لاریجانی و ناطق از دیدگاه مهاجری/ جبهه پایداری با ژست دفاع از رئیسی به میدان خواهند آمد

کدخبر: ۵۶۸۱۹۴
فعال اصولگرا گفت: در حال حاضر فضایی که ایجاد خواهد شد، این خواهد بود که انتقاد‌ها از دولت توسط مجلس قطعا افزایش پیدا خواهد کرد. بعضی از نمایندگان انتقادات بسیار تندی از دولت خواهند کرد در حالیکه در چند ماه اخیر این وضعیت نبود.
پیام سیاسی جلسه اخیر قالیباف با لاریجانی و ناطق از دیدگاه مهاجری/  جبهه پایداری با ژست دفاع از رئیسی به میدان خواهند آمد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، درباره پیام سیاسی جلسه اخیر قالیباف گفت: حقیقتا من این اتفاق را یک جمع دوستانه می‌بینم تا یک تفکر سیاسی؛ به این علت که آقای ناطق به طور کامل از سیاست کنار کشیده است و اگر ناطق نوری بخواهد به عرصه سیاسی وارد شود، این عکس دلیل نمی‌شود. آقای حداد هم خودش کاری نمی‌کند و صرفا یک چهره پشت صحنه است و در آن مجموعه‌ها هم نفوذی ندارد. لاریجانی هم هنوز برای حضور در انتخابات صحبتی نکرده است، نتیجتا از این عکس نمی‌توان برداشت سیاسی کرد.

واکنش زیدآبادی به سفر رضا پهلوی به اسرائیل/ این آخرین ابتکار وی بود

وی در ادامه نسبت به انگیزه‌های قالیباف از این جلسه برای انتخابات مجلس افزود: اگر قالیباف می‌خواست یک رفتار سیاسی برای انتخابات بکند به این افراد کفایت نمی‌کرد و چهره‌های دیگر را هم دعوت می‌کرد. ضمن اینکه هنوز برای قضاوت درباره تصمیمات قالیباف نسبت به انتخابات زود است و چند ماه وقت هست. قالیباف بنظر من این جلسه را برای انتخابات برگزار نکرده است.

vkF71dJkEowE

مهاجری در پایان درباره جبهه بندی‌های جدید در انتخابات مجلس گفت: در حال حاضر فضایی که ایجاد خواهد شد، این خواهد بود که انتقاد‌ها از دولت توسط مجلس قطعا افزایش پیدا خواهد کرد. بعضی از نمایندگان انتقادات بسیار تندی از دولت خواهند کرد در حالیکه در چند ماه اخیر این وضعیت نبود.

وی افزود: از این به بعد نمایندگان برای رای جمع کردن از هر تریبون برای زدن دولت استفاده می‌کنند. همین ایجاد فضای تند انتخاباتی و انتقادی، جبهه بندی ایجاد می‌کند و در هر شهر یک معنا دارد. برای احزاب نیز یک معنا دارد. در شهر‌های کوچک انتقادات بیشتر متوجه عملکرد وزرا و دولت و مباحث معیشتی است. در احزاب سیاسی هم جبهه پایداری شاید پرفعالیت‌ترین تشکیلات انتخاباتی باشد، بخصوص اینکه پایه هایش در دولت بسیار قوی است و عملا جبهه پایداری سنگ دولت را در انتخابات به سینه خواهد زد و با ژست دفاع از رئیسی به میدان خواهد آمد؛ چون چند وزیر هم در کابینه دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید