فوری / وزارت دفاع بیانیه داد

کدخبر: ۵۶۸۹۷۳
اقتصادنیوز: وزارت دفاع با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج بالندگی است و نه تنها در ماموریت ها و تکالیف خود پیش رونده است بلکه قوه محرکه و پیش‌برنده در کشور است.
فوری /  وزارت دفاع بیانیه داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همزمان با دوم اردیبهشت سالروز تصویب تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر و اعلام کرد:  امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج بالندگی است و نه تنها در ماموریت ها و تکالیف خود پیش رونده است بلکه قوه محرکه و پیش‌برنده در کشور است.

دفتر حزب اردوغان در استانبول هدف حمله قرار گرفت

در بخش دیگری آمده است: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن تبریک این روز مبارک به همه آحاد ملت شریف ایران و نیروهای مسلح بویژه فرماندهان و کارکنان سپاه پاسداران بر خود فرض می داند که از این نهاد راهبردی به‌عنوان جلوه اقتدار انقلاب اسلامی حمایت کرده و به روز ترین تولیدات و تجهیزات و فناوری های مختلف پیشرفته خود را در اختیار آن قرار دهد و در جهت رفع نیازهای آن از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوم اردیبهشت سالروز تصویب تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نهادی برآمده از مکتب اسلام و آرمان های اصیل انقلاب است که بی تردید از بدو انقلاب اسلامی تاکنون نقش های خطیر و مسئولیت های سنگین بر دوش داشته است. سپاه در این سالها بازوی پرتوان و کارآمد برای ولایت ، سدی پولادین در برابر دشمنان انقلاب و ملت ایران و تکیه گاهی مطمئن در بحران ها ، بلایا طبیعی و حوادث بوده است. این تشکیلات انقلابی محدود در مرزهای ایران اسلامی نمانده است بلکه در هر جای عالم صدای مظلومی به گوش رسیده شتابان به یاری آنان شتافته است و امروز به حق الگویی راستین برای جوانان و رزمندگان جهان اسلام است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از زمان تاسیس مامن و محل جوانان انقلابی، پرشور، متدین، با اراده،تحول خواه ، زمان شناس، آرمانگرای مکتبی و اندیشمند بوده و ثمره این حضور، ابتکار، نوآوری، خطر پذیری ،پویایی، حضور مسئولانه در همه سنگرهای فداکاری، ازجان گذشتگی و عبور از موانع بوده است. این نهاد انقلابی، موثر و تعیین کننده در معادلات منطقه و جهانی و برهم زننده نقشه ها و توطئه های دشمنان فرامنطقه ای بوده است و ترور فرماندهان، تحریم ها و هجمه های رسانه ای علیه آنان اوج حقد و کینه و عصبانیت از توانمندی، پیشرفت و موفقیت و الگو شدن آن است.

امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج بالندگی است و نه تنها در ماموریت ها و تکالیف خود پیش رونده است بلکه قوه محرکه و پیش‌برنده در کشور است و این مرهون فرهنگ متعالی و اسلامی؛ جهاد، شهادت و مسئولیت پذیری در سپاه است.

یاد و راه شهیدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بویژه سید و سالار شهیدان مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر فرماندهان شجاع و همرزمان شهیدشان را گرامی می داریم و به خانواده معزز و مکرم شهدا،جانبازان و ایثارگران ادای احترام می کنیم.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن تبریک این روز مبارک به همه آحاد ملت شریف ایران و نیروهای مسلح بویژه فرماندهان و کارکنان سپاه پاسداران بر خود فرض می داند که از این نهاد راهبردی به‌عنوان جلوه اقتدار انقلاب اسلامی حمایت کرده و به روز ترین تولیدات و تجهیزات و فناوری های مختلف پیشرفته خود را در اختیار آن قرار دهد و در جهت رفع نیازهای آن از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از ارزش معاملات بازار سهام امروز؛

    اقتصادنیوز: امروز نمادهای فارس، رمپنا، وتجارت و حکشتی نمادهای سبزپوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس د…

از دست ندهید
کارگزاری مفید