قالیباف بدون رقیب ماند /افشای اسامی گزینه های نایب رئیسی مجلس

کدخبر: ۵۷۱۲۵۳
تنها گزینه فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برای ریاست مجلس شورای اسلامی قالیباف است.
قالیباف بدون رقیب ماند /افشای اسامی گزینه های نایب رئیسی مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،  ولی اسماعیلی عضو شورای مرکزی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نزدیکی انتخابات هیئت رئیسه مجلس، اظهار داشت: اجلاسیه سوم مجلس در خردادماه به پایان می‌رسد و انتخابات اعضای هیئت رئیسه مجلس برای اجلاسیه چهارم در 2 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: ازاین‌رو قرار است جلسه شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی در تاریخ 23 اردیبهشت ماه و جلسه نهایی با حضور تمام اعضا در اوایل خرداد برگزار خواهد شد.

عضو شورای مرکزی انقلاب اسلامی گفت: تنها گزینه فراکسیون انقلاب اسلامی برای ریاست مجلس شورای اسلامی آقای قالیباف است و تاکنون نیز هیچ کسی اعلام نامزدی برای این جایگاه نکرده است و حتماً در جلسه نهایی با حضور تمام اعضا نهایی خواهد شد.

اسماعیلی با اشاره به نامزدهای نواب رئیس، گفت: آقایان نیکزاد، مصری و ذوالنور تاکنون اعلام نامزدی برای پست‌های نواب اول و دوم رئیس کرده ‌اند، همچنین آقایان حاجی‌دلیگانی، سلیمی، پیرهادی، سید نظام موسوی، نادری، کریمی فیروزجایی، رشیدی، یوسفی، متفکر آزاد، دهنوی، امیرآبادی و... برای دبیران هیئت رئیسه اعلام نامزدی کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، اجلاسیه سوم مجلس شورای اسلامی در تاریخ 6 خرداد به اتمام می‌رسد و نمایندگان مجلس موظف هستند به‌مدت یک سال اعضای جدید هیئت رئیسه را انتخاب کنند و اعضای جدید هیئت رئیسه مجلس بعد از قرائت سوگندنامه در تاریخ 7 خرداد به‌صورت رسمی کار خود را آغاز خواهند کرد.

 

تیتر یک
کارگزاری مفید