مطهری: تحریم را نعمت دانستن یک شعار است / رابطه با آمریکا باید برقرار شود + فیلم

کدخبر: ۵۷۱۳۵۱
اقتصادنیوز: علی مطهری با اشاره به اینکه تحریم را نعمت دانستن یک شعار است، گفت: تا زمانی که با بانک‌های جهان ارتباط نداشته باشیم که نمی‌توانیم وضعیت اقتصاد را درست کنیم.
مطهری: تحریم را نعمت دانستن یک شعار است /  رابطه با آمریکا باید برقرار شود + فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از هم‌میهن، «علی مطهری» سیاستمدار اصولگرای ایرنی و نماینده مردم تهران در ادوار هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی گفت:

▫️ تا زمانی که با بانک‌های جهان  ارتباط نداشته باشیم که نمی‌توانیم وضعیت اقتصاد را درست کنیم/ تحریم را نعمت دانستن یک شعار است

«مافیا» و مافیاها؛ تکرار ادبیات احمدی‌نژاد پس از 15 سال؟

▫️اگر وضعیت اقتصادی درست شود مسائلی مانند حجاب هم درست می‌شود، چون اصل داستان لجاجت است و می‌خواهند مخالفت‌شان را با نظام نشان بدهند

 

♦️رابطه با آمریکا برقرار شود. بناست تا ابد ما رابطه نداشته باشیم؟ برقراری رابطه با آمریکا که با آرمان‌های انقلاب منافاتی ندارد، چه کسی گفته ما نباید تا ابد ارتباط داشته باشیم، رابطه با آمریکا هم مثل رابطه با انگلیس، فرانسه، آلمان، روسیه و چین است. اگر موضوع ارتباط نداشتن ما با آمریکا، بحث فلسطین است که اینها همه با اسرائیل ارتباط دارند و طرفدارش هستند. این دلیل نمی‌شود که بگوییم رابطه نداشته باشیم، این به ضرر مردم ماست. موضوع برجام را باید به سرانجام برسانند.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام در روز شنبه؛

    اقتصادنیوز: در روزی که اغلب نمادهای بازار با افت قیمت مواجه بودند، شاخص بورس تهران بیش از ۷۳ هزار واحد سقوط کرد.

کارگزاری مفید