خط و نشان فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش برای دشمنان

کدخبر: ۵۷۱۶۹۳
اقتصادنیوز: امیر علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر اینکه امنیت حریم هوایی کشور را به بهترین شکل ممکن تأمین می‌کنیم، گفت: اجازه نخواهیم داد تهدیدی متوجه میهن اسلامی و ملت عظیم‌الشان ایران شود.
خط و نشان فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش برای دشمنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «امیر علیرضا صباحی فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه بازدید خود از یگان‌های پدافندی غرب و جنوب غرب کشور با حضور در منزل شهید «داریوش رضایی‌نژاد» در شهر آبدانان با خانواده این شهید دانشمند هسته‌ای دیدار و گفتگو کرد.

ارسال یک گزارش محرمانه به ابراهیم رئیسی / معرفی متخلفانِ واگذاری رانتی خودرو

وی در این دیدار با بیان اینکه توسعه دانش و پیشرفت علم در کشور ما هیچ گاه متوقف نخواهد شد، تصریح کرد: دشمن قصد دارد با به شهادت رساندن دانشمندان ما شتاب علمی و پیشرفت کشور را کند سازد، درحالی‌که نمی‌داند با شهادت هر دانشمند، صدها جوان ایران به عرصه می‌آیند و راه علم و پیشرفت را ادامه می‌دهند.

امیر صباحی فرد ادامه داد: شهادت دانشمندانی همچون شهید رضایی‌نژاد، جوانان مؤمن و با انگیزه کشور را در مسیر علم آموزی مصمم‌تر می‌کند و یقیناً به برکت خون این عزیزان پیشرفت علمی شتاب بیشتری می‌گیرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر اینکه راه شهدا به ویژه شهیدان هسته‌ای و علمی با شهادت پایان نمی‌یابد، خاطرنشان کرد: هدف مهم شهدای هسته‌ای ارتقای علمی ایران اسلامی در حوزه فناوری هسته‌ای و ایجاد و توسعه این فناوری بود که قطعاً این راه با تلاش بیشتر و کوشش جهادی ادامه یافته و مسیر بالندگی کشور تا سرافرازی ایران اسلامی تداوم خواهد یافت.

فرمانده نیروی پدافند هوایی عنوان کرد: ما سربازان دفاع از حریم هوایی کشور به پشتوانه دعای خانواده‌های شهدا امنیت حریم هوایی کشور را به بهترین شکل ممکن تأمین می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد تهدیدی متوجه میهن اسلامی و ملت عظیم‌الشان ایران شود.

شهید «داریوش رضایی‌نژاد» از شهدای هسته‌ای کشور، در اول مرداد ۱۳۹۰ توسط سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد)، در مقابل چشمان دخترش آرمیتا و همسرش با ضرب گلوله به شهادت رسید.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید