توجیه کیهان برای خوش و بش کردن رئیسی با زنان بی حجاب در سوریه!

کدخبر: ۵۷۱۷۴۸
اقتصادنیوز: کیهان به انتقادات مطرح شده از خوش و بش کردن رئیسی با زنان بی حجاب در روسیه پاسخ داد.
توجیه کیهان برای خوش و بش کردن رئیسی با زنان بی حجاب در سوریه!

به گزارش اقتصادنیوز ، کیهان  در این باره نوشت:هر انسان مبتدی و کم‌سواد هم می‌داند که قوانین کشورها برای کشورهای دیگر الزام‌آور نیست. این واقعیت نه‌تنها در سوریه بلکه در عراق هم که کشور اسلامی‌تری است، دیده می‌شود که برخی زنان آنها- از سیاسیون تا افراد عادی- روسری ندارند. طبیعتا معیار ما هم برای ارتباط با کشور‌های مختلف، الزام آنها به رعایت احکام اسلامی نیست.

اقدام بی سابقه بشار اسد برای ابراهیم رئیسی+ فیلم

جزئیات جدید از فوت بردار زن نماینده مجلس در ساحل مازندران/ به او سوءقصد شده بود؟

در عین حال اهل فن می‌دانند همان عقبه خبیثی که سوریه و عراق را به کام جنگ کشاند و سرطان گروه‌های تروریستی را به جان این کشورها انداخت، در ایران هم دنبال ایجاد آشوب و ناامنی بود و به اعتبار حاکمیت احکام اسلامی در کشورمان و نقشی که همین دینداری در شکست نقشه‌های دشمنان داشت، به معارضه و ‌ستیزه‌جویی با احکام اسلامی به‌ویژه حکم الزام حجاب پرداخت.

اقدام یاران قالیباف علیه علی لاریجانی/ آینده رئیس مجلس چه خواهد شد؟

نکته مهم این است که دولت سوریه در روزگار همدستی ارتجاع عرب با رژیم متجاوز صدام و فتنه‌های پس از آن علیه کشورمان، در کنار جمهوری اسلامی ایران ایستاد و حتی پیشنهاد رشوه‌های بزرگ برای مصون ماندن از شعله‌ور شدن جنگ در این کشور به شرط خالی کردن پشت ایران را رد کرد و به همین دلیل هم گرفتار جنگ هفت‌ساله شد.

به عبارت دیگر، دو دولت و دو کشور، یار همدیگر در روزهای سخت جنگ و ناامنی تحمیل شده بودند و همین امر برای غرب و پادوهای رسانه‌ای آن گران آمده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی