تلاش تروریستی در جنوب بغداد / سازمان اطلاعات ملی عراق بیانیه داد

کدخبر: ۵۷۴۰۷۷
اقتصادنیوز: سازمان اطلاعات ملی عراق از ناکامی در یک تلاش تروریستی در ناحیه الیوسفیه در جنوب بغداد خبر داد.
تلاش تروریستی در جنوب بغداد / سازمان اطلاعات ملی عراق بیانیه داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سازمان اطلاعات ملی عراق روز سه شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: تیم‌های سازمان اطلاعات ملی عراق بر اساس اسناد اطلاعاتی دقیق و با هماهنگی یگان‌های نیروی زمینی ارتش، تلاش تروریستی برای هدف قرار دادن شهروندان و نیروهای امنیتی در ناحیه الیوسفیه در جنوب بغداد، پایتخت عراق را خنثی کردند.

دیدار همسر زلنسکی با رئیس جمهور کره جنوبی+ عکس

میدل ایست نیوز به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع) گزارش داد، در این بیانیه آمده است: یگان‌های مذکور، یک مخفیگاه سلاح متعلق به تروریست‌ها که شامل کمربند انفجاری و دو بمب بود را کشف کردند.

همچنین سازمان اطلاعات عراق از دستگیری سه متهم به دست داشتن در عملیات تروریستی در استان‌های بغداد و کرکوک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری  رسمی عراق (واع) سازمان اطلاعات عراق امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد: طبق اسناد دقیق اطلاعاتی و پس از تشکیل تیم‌های نظارتی و پیگیری، سازمان اطلاعات و تحقیقات فدرال وزارت کشور (عراق) توانست یک متهم را در بغداد که از استان نینوا متواری شده بود، و نیز متهمی دیگر را در شمال شرق بغداد دستگیر کند.

در این بیانیه آمده: دو متهم مرتکب جنایات تروریستی شده بودند که مهمترین آن حمله به نیروهای امنیتی و کار گذاشتن بمب در سال‌های گذشته بود.

این بیانیه می‌افزاید: یکی دیگر از عناصری که برای تأمین اطلاعات تیم‌های تروریستی داعش در مورد تحرکات نیروهای امنیتی در استان کرکوک فعالیت می‌کرد، دستگیر شد.

تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۲ خرداد

    اقتصادنیوز:«نیم قرن با اقتصاد ایران» به سال چهارم رسید. ما در این بخش‌ تلاش می‌کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را…

از دست ندهید
کارگزاری مفید