پیام سردار سلامی به دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی

کدخبر: ۵۷۵۶۲۵
فرمانده کل سپاه در پیامی انتصاب علی اکبر احمدیان به سمت «نمایندگی رهبری در شورای عالی امنیت ملی» با حکم رهبر معظم انقلاب و نیز تصدی سمت «دبیر شورای عالی امنیت ملی» راتبریک گفت.
پیام سردار سلامی به دبیر جدید شورای عالی امنیت ملی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سردار پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه در پیامی انتصاب علی اکبر احمدیان به سمت «نمایندگی رهبری در شورای عالی امنیت ملی» با حکم رهبر معظم انقلاب و نیز تصدی سمت «دبیر شورای عالی امنیت ملی» راتبریک گفت.

متن پیام شرح ذیل است:

برادر گرانقدر آقای دکتر علی اکبر احمدیان

سلام علیکم؛

انتصاب مبارک جنابعالی به «نمایندگی رهبری در شورای عالی امنیت ملی» با حکم معظم له و نیز تصدی سمت «دبیر شورای عالی امنیت ملی» که جلوه‌ای از مراتب تعهد، لیاقت، شایستگی و توانمندی‌های آن برادر ژرف نگر و با درایت است را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

رجاء واثق دارم تمشیت هوشمندانه و مدبرانه شورای عالی امنیت ملی و هماهنگ‌سازی منظومه دستگاه‌ها و مراجع مرتبط با وظایف و مسئولیت‌های آن شورا با نقش‌آفرینی اعضای عالیقدر و بلند مرتبه آن و نیز کاربست تجارب ارزنده و آزموده شده آن برادر فهیم و برخوردار از دانش و مهارت در سطوح راهبردی از جمله در «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» و پرداختن به حل مسائل کلان و اولویت دار کشور در حوزه‌های بهره وری کشاورزی، آب، غذا، سلامت، دارو و انرژی در «مرکز راهبردی سپاه» و مجموعه دانش بنیان «نهاد مردمی پیشران»؛ مطمئن‌تر از گذشته تامین و محقق خواهد شد.

دوام توفیق جنابعالی در این مسندهای خطیر در ضل عنایات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و تبعیت از تدابیر، منویات و رهنمودهای نورانی و حکیمانه نایب بر حقش رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی