واکنش اردوغان به حمایت سینان اوغان از وی/ با او سازش و معامله نکردم

کدخبر: ۵۷۵۶۶۷
رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد که با سینان اوغان که در دور دوم انتخابات از او حمایت کرد، معامله و سازشی نکرده است.
واکنش اردوغان به حمایت سینان اوغان از وی/  با او سازش و معامله نکردم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری آناتولی ترکیه نوشت: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در یک گفت‌وگوی تلویزیونی ضمن تشکر از سینان اوغان بابت حمایتش از او در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در تاریخ ۲۸ مه جاری گفت: هرگز با آقای سینان سازش نکردم، او به خوبی از موضعگیری روشن ما درباره مبارزه با تروریسم و علاقه ما به پرچم ترکیه آگاه است.

اردوغان مردم ترکیه را به چالش کشید!

اوغان، نامزد شکست خورده دور اول انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دوشنبه در بیانیه‌ای حمایت خود را از اردوغان در دور دوم این انتخابات اعلام کرد.

او در این بیانیه اعلام کرد: دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اهمیت بسیاری دارد و به همین دلیل رایزنی‌های گسترده‌ای با مسؤولان ائتلاف آتا انجام دادیم و دیدارهایی نیز با نامزدهای ائتلاف جمهور و ائتلاف مردم داشتیم.

اوغان با تاکید بر اینکه رئیس جمهور جدید باید مورد تایید پارلمان باشد، گفت: پس از رایزنی با مسؤولان حزبم تصمیم گرفتم از اردوغان حمایت کنم.

او همچنین تاکید کرد: باید جدول زمانی برای انتقال پناهجویان به کشورهایشان وجود داشته باشد و از ورود دوباره آنها به خاک ترکیه ممانعت شود، ما برای حفظ دستاوردهایمان تلاش می‌کنیم.

تیتر یک
  • بررسی شکاف درآمد سرانه خانوار بین استان‌های ایران؛

    اقتصادنیوز: در این گزارش تلاش شده است تا نحوه توزیع درآمد شهروندان در استان‌های مختلف کشور مورد مقایسه قرار بگیرد.

از دست ندهید
کارگزاری مفید