بیانیه مهم ارتش خطاب به مردم

کدخبر: ۵۷۵۷۶۲
ارتش طی بیانیه‌ای به مناسبت سوم خرداد اعلام کرد: سوم خرداد سال ۱۳۶۱، برای همیشه تاریخ، روز پیروزی و نماد عینی ایثار رزمندگان و شهیدان اسلام و انقلاب و همبستگی پیروزی‌ساز آحاد مردم و وحدت نیروهای مسلح است.
بیانیه مهم ارتش خطاب به مردم

به گزارش اقتصادنیوز، ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

روز‌ ‌سوّم‌ ‌خرداد...‌‌ ‌از‌ ‌روزهای‌ ‌فراموش‌ شدنی‌ ‌نیست؛‌ ‌از‌ ‌روزهایی‌ ‌است‌ ‌که‌ ‌در‌ ‌تاریخ‌ ‌کشور‌ ‌ما‌ ‌و‌ ‌در‌ ‌تاریخ‌ ‌انقلاب‌ ‌اسلامی‌ ‌عزیز‌ ‌ایران‌ ‌این‌ ‌روز‌ ‌می‌درخشد.‌‌ ‌نماد‌ ‌است؛‌ ‌نماد‌ ‌پیروزی‌ ‌حق‌ ‌بر‌ ‌باطل‌ ‌و‌ ‌نماد‌ ‌قدرت‌ ‌الهی‌ ‌و‌ ‌دست‌ ‌قدرتی‌ ‌که‌ ‌امام‌ ‌بزرگوار‌ ‌فرمودند: دست‌ ‌قدرتی‌ ‌دارد‌ ‌ما‌ ‌را‌ ‌حمایت‌ ‌می‌کند‌. ‌چنین‌ ‌روزی‌ ‌است‌ ‌روز‌ ‌سوم‌ ‌خرداد‌ ‌و‌ ‌روز‌ ‌آزادی‌ ‌خرمشهر‌...

مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله‌العالی)

سوم خرداد، یادآور رشادت قهرمانان از جان ‌گذشته و سرفرازی است که با آزادسازی خرمشهر‌ پس از ۵۷۸ روز اشغال توسط دشمن، شادمانی بزرگ مردم عزیز و فروپاشی تخیلات حامیان رژیم بعث را رقم زدند. سوم خرداد سال ۱۳۶۱، برای همیشه تاریخ، روز پیروزی و نماد عینی ایثار رزمندگان و شهیدان اسلام و انقلاب و همبستگی پیروزی‌ساز آحاد مردم و وحدت نیروهای مسلح است که درس آزادگی را در مکتب سید و سالار شهیدان، فرا گرفتند. این روز یوم‌الله استقامت و پایداری ملت ایران است ‌که برای همیشه تاریخ بر تارک افتخارات بی‌پایان این مرز کهن خواهد درخشید.

ارتش ولایی و انقلابی جمهوری اسلامی ایران با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر به ملت قهرمان ایران و با درود به روان پاک شهیدان و امام شهیدان حضرت امام خمینی(ره) و ایثارگران  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اعلام می‌دارد که در صیانت از ذره ذره خاک پاک وطن، با تمام توان آماده فداکاری است و در سایه تدابیر روشن و هوشمندانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، با همراهی و همدلی هم‌رزمان خود در نیروهای مسلح، هر توطئه‌ای علیه ایران سربلند اسلامی را در‌هم خواهد شکست و در خرمشهرهای در پیش به یاری خدای بزرگ، یوم‌الله‌هایی به بزرگی حماسه‌ ماندگار فتح خرمشهر خلق خواهد کرد.

ان‌شاءالله

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی