ادامه واکنش صهیونیست ها به آزمایش موشک فتاح؛

اعتراف سنگین اسرائیل نسبت به توانایی‌های موشکی ایران

کدخبر: ۵۷۸۸۳۳
اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که موشک فتاح ایران پیام ارعاب [برای اسرائیل] است و نباید توانایی‌های پیشرفته ایرانی‌ها را دست کم گرفت.
اعتراف سنگین اسرائیل نسبت به توانایی‌های موشکی ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، واکنش رسانه‌های رژیم صهیونیستی به آزمایش موشک پیشرفته فتاح ایران ادامه دارد و این رسانه‌ها با نگرانی از موفقیت و برد بالای آن هشدار دادند و اعلام کردند که نباید توانایی ها ایران را دست کم گرفت.

موشک «فتاح» لرزه بر اندام فرانسه انداخت

المیادین گزارش داد، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که موشک فتاح ایران پیام ارعاب [برای اسرائیل] است و نباید توانایی‌های پیشرفته ایرانی‌ها را دست کم گرفت.

پیش از این نیز روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» با اشاره به رادارگریزی و سرعت بالای موشک هایپرسونیک «فتاح» که ایران روز گذشته از آن رونمایی کرد، نوشت: این موشک برای رسیدن به اسرائیل، فقط به ۴۰۰ ثانیه زمان نیاز دارد.

این رسانه صهیونیست، گزارش های گذشته رسانه های ایران درباره ساخت موشک هایپرسونیک را یادآور شد و نوشت: فقط ۴۰۰ ثانیه طول می کشد تا «فتاح» به اسرائیل برسد.

«جروزالم پست» افزود: موشک «فتاح» می تواند به سرعتی برابر با ۱۳ تا ۱۵ برابر سرعت صوت برسد و از سامانه های دفاع موشکی عبور کرده و آنها را از بین ببرد.

برنامه‌های دشمن برای ایجاد چالش‌های فرهنگی در کشور

در پی هشدارهای ارکان محور مقاومت به رژیم صهیونیستی و قدرتنمایی دوباره جمهوری اسلامی ایران با رونمایی از موشک هایپرسونیک جدید، به نظر می رسد که رژیم صهیونیستی از لفاظی های اخیر خود علیه ایران و مقاومت در منطقه عقب نشینی کرده است.

ابرموشک هایپر سونیک «فتاح» جدیدترین دستاورد راهبردی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.

برنامه‌های دشمن برای ایجاد چالش‌های فرهنگی در کشور

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران نیز با تاکید بر اینکه صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است، گفت: قدرت و توان بازدارندگی ایران برای کشورهای منطقه، نقطه امنیت و صلح پایدار است.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در آیین رونمایی از موشک هایپرسونیک فتاح اظهار داشت: موشکی که امروز رونمایی شد، در دنیا کم نظیر است به شکلی که با این رونمایی ایران جزو چهار کشور دارای این فناوری شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید