وحشت عجیب نظامیان اسرائیل از پاسخ محور مقاومت

کدخبر: ۵۸۱۱۶۱
اقتصادنیوز: وحشت صهیونیست‌ها از پاسخ محور مقاومت فلسطین به حمله امروز جنین، ارتش این رژیم را بر آن داشت مانور خود را این بار در شهرک‌های مجاور نوار غزه برگزار کند.
وحشت عجیب نظامیان اسرائیل از پاسخ محور مقاومت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی از تصمیم خود برای برگزاری مانور نظامی خود در شهرک‌های مجاور نوار غزه (جنوب فلسطین اشغالی) به مدت دو روز خبر داد.

فوری؛ تحریم‌های جدید کانادا علیه ایران

«آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مانور نظامی فردا سه‌شنبه در شهرک‌های مجاور نوار غزه برگزار می‌شود و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

رسوایی صهیونیست‌ها در حمله به جنین / اسرائیلی‌ها اعتراف کردند

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین دیروز (یکشنبه) اعلام کرد که رزمایش هوایی ارتش در مناطق شمالی فلسطین اشغالی آغاز شده است.

وی تأکید کرد که این رزمایش هوایی طبق برنامه قبلی از روز یکشنبه آغاز شده و تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه خواهد یافت.

ارتش رژیم صهیونیستی ۱۰ خرداد نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمایش نظامی در منطقه دریایی شمال فلسطین اشغالی برگزار می‌کند و صدای انفجار در مناطق کیوتس روش هنکیرا و موشاو لمان در مرز با لبنان شنیده خواهد شد.

در این بیانیه تأکید شده که این رزمایش به عنوان بخشی از برنامه آموزشی سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

مانور نظامی فردای رژیم صهیونیستی در جنوب فلسطین اشغالی در پی هشدارهای رهبران مقاومت فلسطین در نوار غزه در پی جنایت صبح امروز نظامیان صهیونیست در جنین برگزار می‌شود.

گردان جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که مبارزان این گردان توانستند نیروها و خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی را آماج تیراندازی قرار داده و در چند محور در مسیر آنها بمب منفجر کنند که باعث تلفات در بین نظامیان صهیونیست شد.

نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز به اردوگاه جنین یورش بردند که با مقاومت شدید مبارزان فلسطینی روبرو شدند. در این جنایت ۵ فلسطینی شهید و ۹۱ فلسطینی دیگر مجروح شدند.

عصبانیت «لیبرمن» از پاسخ محکم مقاومت به یورش نظامیان اسرائیل

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌ها تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

تیتر یک
کارگزاری مفید