رئیسی: سوئد باید عاملین هتک حرمت قرآن را به دست عدالت بسپارد

کدخبر: ۵۸۷۶۸۷
اقتصادنیوز: سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور کشورمان گفت:‌ صدور بیانیه محکومیت اهانت به قرآن کریم از سوی دولت سوئد به هیچ وجه کافی نیست و این دولت باید عاملین این جنایت را به دست عدالت بسپارد.
رئیسی: سوئد باید عاملین هتک حرمت قرآن را به دست عدالت بسپارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در نود و یکمین جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که عصر شنبه برگزار شد، مواردی از محورهای اصلاحی سند ساختار بودجه کشور به بحث گذاشته شد.

گفتگوی امیرعبداللهیان با همتای ترکیه‌ای / پیشنهاد نشست اضطراری وزرای خارجه کشورهای اسلامی

نحوه تغییر در سقف عمومی بودجه، میزان اختیار سازمان برنامه و بودجه در تخصیص‌ها و چارچوب تعامل وزارت نفت با شرکت ملی نفت ایران و صندوق توسعه ملی از جمله محورهای مورد بحث در این جلسه بود.

پیشنهاد «محسن رضایی» به کشورهای اسلامی در واکنش به هتک حرمت قرآن

رئیس جمهور در این جلسه همچنین با محکوم کردن رفتار دولت سوئد در برابر جنایت اهانت به کتاب آسمانی مسلمانان که مورد احترام و تکریم همه پیروان ادیان الهی است، گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند این رویداد، حادثه‌ای توطئه‌آمیز و خطرآفرین است و پشتیبانی دولت سوئد از این عمل جنایتکارانه، به مثابه اتخاذ آرایش جنگی در برابر دنیای اسلام محسوب می‌شود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی با اشاره به پایان یافتن متقابل ماموریت سفرای ایران و سوئد در دو کشور و دستور خود به وزارت امور خارجه برای ممنوعیت تبادل سفرای جدید اظهار داشت: صدور بیانیه محکومیت اهانت به قرآن کریم از سوی دولت سوئد به هیچ وجه کافی نیست و این دولت باید عاملین این جنایت را به دست عدالت بسپارد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید