خط و نشان صنعا برای متجاوزان در آب‌های یمن

کدخبر: ۵۸۹۴۳۶
اقتصادنیوز: وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن هشدار داد، حضور غیرقانونی اشغالگران در آب‌های سرزمینی یمن هزینه بسیار بالایی برای آنها خواهد داشت.
خط و نشان صنعا برای متجاوزان در آب‌های یمن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در سخنانی تاکید کرد که حضور غیرقانونی اشغالگران در آب‌های سرزمینی یمن هزینه بسیار بالایی برای آنها خواهد داشت.

شبکه المسیره گزارش داد، العاطفی در این باره تاکید کرد: ما توانایی کامل برای ایمن سازی، حفاظت و تثبیت مسیرهای کشتیرانی بین المللی در امتداد تمامی آب‌های سرزمینی خود را داریم.

عربستان، نجات بخش بحران اوکراین می‌شود؟

شبکه المسیره گزارش داد، وی افزود: دریای سرخ، خلیج عدن و تنگه باب المندب خطوط کشتیرانی هستند که به جهان خدمات رسانی می‌کنند و ما متعهد به تامین امنیت آن هستیم.

وزیر دفاع یمن در ادامه ادعاها و تبلیغات کشورهای متجاوز و همراهان آنها به ویژه دشمن صهیونیستی، درباره حضور آنها در دریای سرخ، باب المندب، خلیج عدن و دریای عرب برای ایمن سازی آنها از تروریسم و ‌دزدی دریایی را تکذیب کرد و گفت که این ادعاها صحت ندارد.

وی خاطرنشان کرد: دست متجاوزان رو شده و سناریوها مشخص شده است. آنچه دشمن در زمینه اشغال و اعمال کنترل تهاجمی دریایی بر بنادر، جزایر و آب‌های سرزمینی یمن انجام می‌دهد به خودی خود تروریسم است که نشان می‌دهد کشورهای متجاوز تروریسم را تولید می‌کنند و از عناصر تروریستی و دزدان دریایی حمایت مالی می‌کنند.

العاطفی همچنین گفت: چالش را با چالش، تشدید تنش را با تشدید، بمباران را با بمباران، اشغالگری را با مقاومت و صلح را با صلح پاسخ خواهیم داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید