رئیسی: دولت گوش شنوا دارد/ منتقدان را بی هویت نمی دانیم

کدخبر: ۵۹۰۷۴۶
اقتصادنیوز: رئیس جمهور گفت: دولت گوش شنوا دارد و ما حتما نظرات منتقدان را نعمت می دانیم. البته همه در بیان نقد باید انصاف داشته باشند.
رئیسی: دولت گوش شنوا دارد/ منتقدان را بی هویت نمی دانیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز با حضور در استودیو شبکه خبر با تبریک روز خبرنگار به اهالی رسانه، اظهار کرد: رسانه نقش مهمی در تبیین خواسته‌های مردم برای دولتمردان وهمچنین انتقال دیدگاه مسئولان و دولتمردان برای مردم دارند و در واقه پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه رئیس صداوسیما اعلام کرده که رسانه ملی 160 شهید داشته است، گفت:  این شهدا مربوط به اوایل دورن انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم است. ما اخبار دوران دفاع مقدس را مرهون زحمات اهالی رسانه هستیم. اگر آن تلاش‌ها نبود، نسل ما با تلاش های دوران دفاع مقدس آشنا نبود.

پرده برداری مخبر از پول های بلوکه شده ایران/بعد ۲۴ ساعت، توافقات لغو شد!

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت نقش رسانه ملی در تبیین و تنویر افکار عمومی، خاطرنشان کرد: جهاد تبیین وظیفه همه است اما رسانه ملی نقش مهمی در جهاد تبیین داشته و در مرکز فرهنگی، فرهنگ ساز و فکرساز کشور قرار دارد. رسانه ملی در برابر جریان سازی دشمن و ارائه سبک زندگی ایلامی و ایرانی نقش مهمی دارد.

وی با بیان اینکه دولت در میدان اقدام و عمل است و تبیین این اقدامات بر عهده رسانه‌هاست، گفت: ممکن است به این اقدامات هم نقدی وارد باشد. ما به هیچ عنوان کسی که نقد می‌کند را بی ‌شناسنامه و بی‌هویت نمی‌دانیم بلکه معتقدیم باید حرف منتقد را شنید. دولت گوش شنوا دارد و ما حتما نظرات منتقدان را نعمت می دانیم. البته همه در بیان نقد باید انصاف داشته باشند. دولت باید نقدپذیر باشد و رسانه‌ها هم نظرات مختلف را منتقل کنند و هم عملکرد دولت را تبیین کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید