بمباران سوریه توسط جنگنده های روسی/ چند نفر کشته شدند؟

کدخبر: ۵۹۳۲۹۳
اقتصادنیوز: جنگنده‌های روسیه در ساعات اولیه نیمه شب گذشته حملات گسترده‌ای را به مقر و انبارهای سلاح و مهمات گروه‌های تروریستی جبهه النصره در حومه ادلب انجام دادند.
بمباران سوریه توسط جنگنده های روسی/ چند نفر کشته شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، یک منبع میدانی بلندپایه نظامی اعلام کرد که جنگنده بمب‌افکن‌های روسیه در حمله‌ای شبانه مقر نظامی گروه تکفیری هیأت تحریر الشام (جبهه النصره سابق) در شمال سوریه را بمباران کرد.

دولت رئیسی به دنبال حذف قالیباف/ محسن رضایی وارد بازی شریان شد؟

خبرگزاری اسپوتنیک بامداد دوشنبه گزارش داد که هواپیماهای شناسایی روسی نیمه شب نزدیک بامداد دوشنبه چندین کاروان نظامی مشکوک متعلق به گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره شناسایی و رصد کردند که به نظر می‌رسید شبانه در حال جابه‌جایی تجهیزات نظامی حاوی هواپیماهای بدون سرنشین از انبار مهماتی از شهر مرزی «سرمدا» سوریه مجاور با ترکیه به سوی شهر ادلب در شمال غرب سوریه بودند.

حذف پرچم ایران در دیدار امیرعبداللهیان و بن سلمان+ عکس

به نوشته اسپوتنیک، جنگنده‌های روسیه با تعیین دقیق مختصات جغرافیایی اهداف متخاصم نیمه شب نزدیک بامداد با سه حمله موشکی مواضع نظامی تروریست‌ها را منهدم کردند.

منبع میدانی بلندپایه در گفت‌وگو با رسانه روسی فاش ساخت که در جریان این حمله موشکی دست‌کم شش تن از تروریست‌ها و شماری دیگری از تکفیری‌ها با تابعیت «چینی- چچنی» کشته و مجروح شدند.

این منبع افزود: مقر بمباران شده، اخیراً توسط نیروهای تروریستی جبهه النصره در منطقه کشاورزی غرب شهر ادلب نزدیک منطقه «تل الرمان» و با پوشش گیاهی و جنگلی انبوه برای در امان مانده از حملات هوایی احداث شده بود.

تیتر یک
  • چرا ترامیپست‌ها شبیه برنی سندرز شده‌اند؟

    اقتصادنیوز: دونالد ترامپ و حامیان او در ماه‌های اخیربه طور تلویحی به اندیشه‌های برنی‌سندرز سناتور دمکرات نزیدک به…

از دست ندهید
کارگزاری مفید