دیدار مهدی کروبی و هادی خامنه ای / پسر کروبی واکشن نشان داد

کدخبر: ۵۹۳۳۹۰
اقتصادنیوز: حسین کروبی با اشاره به انتشار خبری مبنی بر برگزاری نشست انتخاباتی مهدی کروبی با هادی خامنه‌ای گفت: این خبر صد در صد نادرست است
دیدار مهدی کروبی و  هادی خامنه ای / پسر کروبی واکشن نشان داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا،  سیدهادی خامنه‌ای ضمن تکذیب خبر دیدار انتخاباتی خود با مهدی کروبی عنوان کرد: برگزاری دیدار با آقای کروبی در اختیار ما نیست. در صورتی که دیدارهایی انجام می‌شود اما اینکه دیداری با آقای کروبی درباره حضور در انتخابات انجام شده باشد، هیچ نشستی برگزار نشده است.

حسین کروبی فرزند  مهدی کروبی با اشاره به انتشار خبری مبنی بر برگزاری نشست انتخاباتی مهدی کروبی با هادی خامنه‌ای گفت: این خبر صد در صد نادرست است و در حال حاضر آقای کروبی هیچ‌گونه نظر خاصی درباره انتخابات ندارد.

انتقاد شدید جهانگیری از دولت رئیسی/ فشارها بر روی دوش مردم است

وی افزود: البته ایشان همیشه انتخابات را بهترین و کم‌هزینه‌ترین مسیر برای احقاق حقوق مردم و جلوگیری از مدیریت یکدست می‌دانست. مهم‌ترین حرکت پدرم در انتخابات سال ۷۶ بود که از طریق رایزنی با رهبری و ایستادگی مقابل بخش تندرو توانست نقش اصلی خود در انتخاب آقای خاتمی را بازی کند. ولی در حال حاضر با توجه به شرایط کشور تشخیص ایشان این است که هیچگونه موضعی در باره انتخابات نگیرند.

حسین کروبی همچنین تصریح کرد: آقای کروبی معتقد است به لحاظ اینکه در ریز قضایا نیست، دوستان اصلاح‌طلب که در بیرون هستند بهتر می‌توانند در مورد انتخابات تصمیم گرفته و به جمع‌بندی برسند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید