واکنش «پگاه» به جنگ غزه / ماجرای این جنگ باید حل شود زیرا ...

کدخبر: ۶۰۴۷۷۵
اقتصادنیوز: حمیدرضا پگاه، بازیگر سریال «خانه امن» گفت: ماجرای این جنگ باید حل شود، زیرا اگر همین شرایط ادامه پیدا کند جنایات و کودک‌کشی رژیم صهیونیستی متوقف نخواهد شد.
واکنش «پگاه» به جنگ غزه / ماجرای این جنگ باید حل شود زیرا ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، بازیگر سریال «خانه امن» گفت: ماجرای این جنگ باید حل شود، زیرا اگر همین شرایط ادامه پیدا کند جنایات و کودک‌کشی رژیم صهیونیستی متوقف نخواهد شد.

حمیدرضا پگاه درباره اهمیت واکنش هنرمندان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: همه چیز باید ریشه‌ای حل شود. هر کس در رشته و تخصص خودش می‌تواند اثر هنری تولید کند، فیلم بسازد، کتاب بنویسد، پادکست بسازد و مساله را ریشه‌ای بررسی کند و اینطور واکشن نشان بدهد.

واکنش «جبلی» به جنایات اسرائیل در غزه / منتظر 2040 نمانید

پگاه با اشاره به اینکه اغلب واکنش‌ها احساسی است، ادامه داد: باید به سراغ جامعه شناس‌ها برویم و بررسی کنیم که چرا واکنش هنرمندان کم است یا معمولا عادلانه نیست. نباید در حد شعار و سطحی رفتار کنیم.

پگاه: جنایات و کودک‌کشی رژیم صهیونیستی باید متوقف شود

پگاه درباره واکنش شخصی خودش به اتفاقات اخیر و کودک‌کشی رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ماجرای این جنگ باید حل شود و اگر به همین شکل ادامه داشته باشد شرایط تغییر نمی‌کند و جنایات و کودک‌کشی اسرائیل با همین وضع ادامه پیدا می‌کند.

وی افزود: ما باید کمک کنیم این مساله از نظر دیپلماسی حل شود. اگر کمک نکنیم آدم‌های بی‌گناه از بین می‌روند. آدم‌های بی‌گناهی که فارغ از دین و نژادشان اصلا نباید در جنگ باشند، روز به روز بیشتر کشته می‌شوند و نسل‌کشی اسرائیل نیز بیشتر می‌شود.

 رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب -۲۵ مهر- در جنایاتی آشکار با حمله موشکی به بیمارستان المعمدانی غزه، باعث شهادت و مجروح شدن بیش از هزار تن از مردم مظلوم و بی دفاع این منطقه شد.

این دور از جنایت رژیم صهیونیستی پس از عملیات طوفان الاقصی (۱۵ مهر) آغاز شد، صهیونیست‌ها پس از این عملیات در مقابل رزمندگان جبهه مقاومت حماس کاملا مستاصل شدند و با بمباران شدید مناطق مسکونی، درمانی و مساجد غزه برگی دیگر از جنایت ضد بشری را علیه فلسطینیان رقم زدند که تاکنون منجر به شهادت و زخمی شدن هزاران تن از مردم بی‌دفاع نوار غزه شده است.

کشته شدن مردم بی‌دفاع، زنان و کودکان بی‌گناه غزه موجی از خشم و نفرت در میان اقشار مختلف مردم در سراسر جهان ایجاد کرده است و اجتماعات ضد صهیونیستی حتی در پایتخت‌های اروپایی شکل گرفته است. همچنین بسیاری از چهره‌ها و شخصیت‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی جهان با انتشار پیام، عکس و یادداشت نسبت به جنایت صهیونیست‌ها واکنش نشان دادند، و با حمایت از رزمندگان مقاومت صدای مظلومیت فلسطینیان را به جهانیان رساندند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی