کربی: اگر مجبور شویم، اقدام خواهیم کرد!

کدخبر: ۶۰۶۹۶۷
اقتصادنیوز: سخنگوی کاخ سفید امروز دوشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «سی اِن اِن» ادعا کرد: ما یقینا- اگر مجبور شویم- برای حافظت از سربازان و تأسیسات خود اقدام خواهیم کرد!
کربی: اگر مجبور شویم، اقدام خواهیم کرد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، کاخ سفید امروز دوشنبه در ادامه حمایت‌های بی دریغ این کشور از جنایت‌های اشغالگران قدس علیه مردم مظلوم فلسطین ادعا کرد که آمریکا در تلاش است تا پیام بازدارندگی «قوی» را به ایران ارسال کند؛ زیرا نگرانی از گسترده‌تر شدن درگیری‌ها در منطقه افزایش می‌یابد!

بیانیه وزارت دفاع آمریکا درباره ساخت یک بمب هسته‌ای قدرتمند

«جان کربی» سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید امروز دوشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «سی اِن اِن» ادعا کرد: ما یقینا- اگر مجبور شویم- برای حافظت از سربازان و تأسیسات خود اقدام خواهیم کرد!

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در این ارتباط مدعی شد: ما ثابت کرده ایم که برای این کار اقدام کرده و ضربه می زنیم! و این پیام قوی ما به ایران است که باید آن را متوجه شود. ما این مسئولیت‌ها را جدی می‌گیریم!

«جان کربی» در ادامه اضافه کرد: ما همچنین منافع امنیت ملی خود را در منطقه بسیار جدی می‌گیریم، به همین دلیل است که رئیس جمهور اکنون دو گروه ناو هواپیمابر را به منطقه اعزام کرده است… ما باید مطمئن شویم که این پیام به همه بازیگران، نه فقط ایران، ارسال می‌شود که منافع امنیت ملی خود را بسیار جدی خواهیم گرفت. ما از نیروهای خود دفاع و این کار را در زمان دلخواه خود انجام می‌دهیم.

این در حالیست که حسین امیرعبداللهیان امروز در گفتگو با بلومبرگ تاکید کرد: اگر اسرائیلی‌ها جنگ را متوقف نکنند و به کشتار و جنایت‌هایشان ادامه دهند، باز شدن جبهه‌های جدید غیرقابل اجتناب است و آن موقع، رژیم اسرائیل در شرایط جدیدی قرار می‌گیرد که قطعاً از اقدامات خودش پشیمان خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی