جانباختن 6 عضو حزب الله در حملات اسرائیل

کدخبر: ۶۰۷۶۵۰
اقتصاد نیوز :حزب الله لبنان از شهادت شش تن از اعضای این حزب ظرف ۲۴ ساعت گذشته در حملات اسرائیل در مناطق مرزی خبر داد.
جانباختن 6 عضو حزب الله در حملات اسرائیل

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل ازایسنا،  حزب الله لبنان اعلام کرد که ظرف ۲۴ ساعت گذشته در حملات  اسرائیل به مناطق مرزی شش تن از نیروهایش به شهادت رسیدند.

خبرگزاری رسمی لبنان شامگاه پنجشنبه اعلام کرد که در حملات ارتش رژیم صهیونیستی به تعدادی از روستاهای جنوب لبنان پنج تن کشته شدند. چهار تن از آنها در حمله رژیم صهیونیستی به منطقه وادی السلوقی در شهرستان مرجعیون و یک تن دیگر در حمله صهیونیست‌ها به منازل غیرنظامیان در منطقه المرج الشمالی در میس الجبل کشته شدند.

حمله مرگ‌بار اسرائیل به جنوب لبنان/ آمار رسمی: 3 لبنانی جان باختند

جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه حملاتی را به تعدادی از روستاهای جنوب لبنان انجام دادند.

حزب‌الله لبنان پنجشنبه اعلام کرد که ۱۹ پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی را همزمان با موشک‌های هدایت شونده و توپخانه هدف قرار داده است که به زخمی شدن تعدادی از صهیونیست‌ها منجر شد.

در بیانیه حزب الله لبنان آمده است: همزمان با حمله پهپادی مقاومت به پادگان زبدین در مزارع شبعا مبارزان مقاومت در یک زمان واحد ۱۹ پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی را با موشک‌های هدایت شونده توپخانه و سلاح‌های دیگر هدف قرار دادند که به زخمی شدن تعدادی از صهیونیست‌ها منجر شد.

مرزهای رژیم صهیونیستی با لبنان از آغاز عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی شاهد حملات متقابل این رژیم و حزب الله است

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی