اسماعیل هنیه: آمریکا به صدای ملت خود گوش دهد

کدخبر: ۶۰۷۹۷۴
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به برگزاری تظاهرات گسترده در آمریکا و دیگر کشورهای غربی گفت: آمریکا و کشورهایی که بر جنایت رژیم صهیونیستی سرپوش می‌گذارند، به صدای ملت خود گوش دهند.
اسماعیل هنیه: آمریکا به صدای ملت خود گوش دهد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  اسماعیل هنیه همچنین گفت: به جمعیت زیاد معترض در واشنگتن آمریکا و دیگر شهرها و پاتخت کشورهای غربی که همبستگی خود را با ملت فلسطین اعلام کردند و خواستار توقف نسل کشی در غزه شدند، درود می‌فرستم.

وی افزود: این جمعیت باشکوه و گسترده که ده‌ها، صدها و هزاران نفر از کشورهای مختلف آن را رقم زدند، نشانگر آن است که جهانیان به صورت کامل از اشغالگران و وحشیت آنها به تنگ آمده‌اند.

وی در پایان گفت: ملل جهان حرف خود را زده‌اند، می گویند که فلسطین باید آزاد باشد، و مقاومت مشروع و قانونی است و اشغالگران رو به زوال هستند.

سخنان هنیه همزمان با آن مطرح می شود که جمعیت گسترده‌ای امروز شنبه برای حمایت از مردم غزه به خیابان‌های واشنگتن در آمریکا آمدند و خواستار پایان محاصره این منطقه و آتش بس شدند.

براساس گزارش رسانه های آمریکایی، تظاهرات در میدان آزادی واشنگتن که در فاصله کوتاهی از کاخ سفید قرار دارد, جدیدترین اعتراض در سراسر جهان برای پایان دادن به بمباران نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی است.

ابراهیم هوپر، سخنگوی شورای روابط آمریکایی-اسلامی گفت: هدف اصلی همه در حال حاضر آتش بس است. بدون آتش بس نمی‌توان کاری انجام داد. بدون آتش بس امکان ارسال کمک‌های بشردوستانه, مداوای مجروحان و حتی خارج کردن و دفن اجساد وجود ندارد. وی تاکید کرد: هیچ چیز نباید مانع آتش بس بشردوستانه شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • بررسی روند ۷ ساله نشان می دهد

   اقتصادنیوز: بررسی قیمت نسبی میان قند و شکر در هفت سال گذشته نشان می‌دهد قیمت نسبی میان این دو کالا حول میانگین نوسان…

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی