پیام مهم آمریکا به حزب‌الله/ واشنگتن از حضور میدانی عقب نشینی کرد

کدخبر: ۶۰۹۹۶۹
​ اقتصاد نیوز :روزنامه لبنانی الدیار از منابع آگاه نقل کرد که پیامی از جانب آمریکا به حزب‌الله از طریق کانال سومی رسیده است.
پیام مهم آمریکا به حزب‌الله/ واشنگتن از حضور میدانی عقب نشینی کرد

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، در این پیام آمده است که ارتش آمریکا در عملیات میدانی در کنار ارتش رژیم صهیونیستی شرکت نخواهد کرد.

روایت خبرگزاری فرانسه از موشک‌ها و پهپادهای حزب الله لبنان!

در این پیام آمریکا آمده است که اعزام حدود ۲۰۰۰ نیرو که بیشترشان مستشار هستند، با هدف مشارکت در عملیات میدانی ارتش رژیم صهیونیستی در جبهه غزه و در جبهه شمال، نیست بلکه ماموریت آنها تامین امنیت و حفاظت از تاسیسات هسته‌ای موجود در اراضی اشغالی است که تاسیسات نخست در منطقه دیمونا و دومی در منطقه صحرایی تبنه است.

در این پیام همچنین آمده است: این ماموریت ایجاب می‌کند که به نخست وزیر و دولت راست‌گرای اسرائیل به رهبری بنیامین نتانیاهو اجازه استفاده از این تاسیسات چه در سطح تاکتیکی کوچک یا در سطح منطقه‌ای گسترده علیه ایران داده نشود.

در این پیام خاطرنشان شده است: همچنین اعلام شد که به هیچ طرفی در محور مقاومت اجازه هدف قرار دادن این دو تأسیسات با برخورداری از جدیدترین تکنولوژی‌های پدافند هوایی داده نمی‌شود.

روزنامه لبنانی الدیار تصریح کرد، این توضیحات به صورت انحصاری از طریق یک کانال لبنانی مورد اعتماد تمامی طرف‌ها، به دست رهبری مقاومت رسید و این باور وجود دارد که این کانال مرتبط با عباس ابراهیم، مدیر سابق امنیت کل لبنان است و محافل اینگونه احتمال می‌دهند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی