گزارش تکان دهنده از گرسنگی در غزه+ عکس

کدخبر: ۶۱۰۰۱۳
اقتصادنیوز: توماس وایت، رئیس آنروا در غزه در شبکه ایکس نوشت: «عملیات بشردوستانه در غزه در 48 ساعت آینده متوقف خواهد شد زیرا هیچ سوختی اجازه ورود به غزه را ندارد.»
گزارش تکان دهنده از گرسنگی در غزه+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، الجزیره در گزارشی از نوار غزه می نویسد:  آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) هشدار داده که عملیات این سازمان در غزه جنگزده ظرف دو روز به دلیل کمبود سوخت در حالی که جنگ بین اسرائیل و حماس بیداد می کند، تعطیل خواهد شد.

توماس وایت، رئیس آنروا در غزه روز دوشنبه در شبکه مجازی ایکس نوشت: «عملیات بشردوستانه در غزه در 48 ساعت آینده متوقف خواهد شد زیرا هیچ سوختی اجازه ورود به غزه را ندارد.»

به گفته مقامات اسرائیلی، اسرائیل در 7 اکتبر پس از حمله حماس به جنوب سرزمین های اشغالی که حدود 1200 کشته برجای گذاشت، غزه را بمباران کرد. به گفته مقامات فلسطینی، بیش از 11200 نفر از جمله بیش از 4000 کودک در حمله اشغالگر به غزه کشته شده اند. پس از حمله حماس، اسرائیل آب، برق، سوخت و غذا را به قلمرو 2.4 میلیون نفری قطع کرد.  به ده ها کامیون کمک رسانی از مصر از طریق گذرگاه مرزی رفح اجازه ورود داده شده است، اما گروه های امدادی هشدار داده اند که میزان کمک های ارسالی به سطح مورد نیاز نزدیک نیست. فیلیپ لازارینی، کمیسر کل  آنروا می گوید که حدود 39 درصد نیازهای غذایی در حال تامین است. او می گوید:  در یکی از استان ها مردم یک یا دو نان و یک قوطی ماهی تن برای سیر کردن شکم یک خانواده می گرفتند و در رفح یک یا دو  نان و یک قوطی پنیر برای تامین غذایی یک خانواده بود.

جنگ غزه 2023

جنگ غزه 2023

جنگ غزه 2023

جنگ غزه 2023

جنگ غزه 2023

جنگ غزه 2023

جنگ غزه 2023

جنگ غزه 2023

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی