فوری؛ پایگاه اینترنتی «شاباک» هک شد

کدخبر: ۶۱۱۲۰۶
اقتصادنیوز: پایگاه اینترنتی سازمان امنیت رژیم صهیونیستی هک شد.
فوری؛ پایگاه اینترنتی «شاباک» هک شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، یک کارشناس امنیتی رژیم صهیونیستی از هک پایگاه اینترنتی سری سرویس‌ امنیت داخلی این رژیم موسوم به «شاباک» خبر داد.

شبکه المیادین گزارش داد، این کارشناس امنیتی رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد: پایگاه اینترنتی سری بازنشستگان شاباک هک شد.

خبر مهم «بایدن» درباره جنگ غزه / توافق اسرائیل و حماس نزدیک است؟

وی فاش کرد که اطلاعات شخصی مانند هویت و آدرس عناصر بازنشسته شاباک به سرقت رفته است.

هفته گذشته نیز انجمن اینترنت رژیم صهیونیستی در بیانیه ای از شناسایی چندین حمله سایبری به وبسایت های این رژیم خبر داد و نوشت: چندین عملیات سایبری علیه سایت های اسرائیلی خنثی شد.

انجمن اینترنت رژیم صهیونیستی نوشت: حمله کنندگان قصد داشتند تا مطالبی به نفع حماس در سایت های اسرائیلی منتشر کنند.

انجمن اینترنت رژیم اشغالگر از «اسرائیلی‌ها» خواست تا در هنگام استفاده از فضای مجازی و اینترنت، از یک رمز برای ورود به همه حساب های کاربری خود استفاده نکنند.

زیرساخت‌های اصلی رژیم صهیونیستی در طول چند ماه گذشته شاهد حملات مداوم سایبری بوده است.

در این مدت از سایت‌های نظامی، امنیتی و مدنی رژیم صهیونیستی تا شرکت‌های بزرگ میزبانی داده این رژیم، آماج حملات سایبری قرار گرفته است.

در پاسخ به بیش از هفت دهه اشغالگری و ستم رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها، نیروهای مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و همچنان در حال بمباران این منطقه و قتل عام زنان و کودکان و دیگر غیرنظامیان است.

عملیات طوفان الاقصی نه تنها به خاطر ابعاد نظامی آن بلکه به خاطر ابعاد امنیتی آن، یک شکست بزرگ اطلاعاتی برای رژیم صهیونیستی محسوب می شود.

کارشناسان مسائل سیاسی، احتمال دسترسی نیروهای مقاومت به پایگاه های داده دستگاه های امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی، از طریق هک را رد نمی کنند و معتقدند که مقاومت برتری و اشراف اطلاعاتی خود را در عملیات طوفان الاقصی به رخ کشید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی