احمد جنتی : فلسطین به ظلم اسرائیل پایان خواهد داد

کدخبر: ۶۱۱۵۸۶
اقتصادنیوز : دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه «مقاومت شجاعانه مردم فلسطین بر مبنای اعتقاد به ماندگار نبودن ظلم است»، تاکید کرد که مقاومت فلسطینی‌ها به ظلم اسرائیل پایان خواهد داد.
احمد جنتی : فلسطین به ظلم اسرائیل پایان خواهد داد

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه روز چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ این شورا با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد اظهار کرد: درود می‌فرستیم به روح بلند امام ‌خمینی (ره) و همه بسیجیانی که با مجاهدت خویش موجب تقویت و رشد این مجموعه ارزشمند شدند.

راز طول عمر احمد جنتی از زبان پسرش

وی خاطرنشان کرد: بسیج جلوه‌ای از لطف الهی است که در پی قیام لله مردم مومن ایران، به این ملت خداباور عطا شد و هرچه از عمر این شجره طیبه می‌گذرد، برکات آن بیشتر آشکار می‌شود.

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: تفکر بسیجی مبتنی بر ایثار و آزادگی است و این تفکر در هر عرصه‌ای که جریان داشته باشد، همراه با موفقیت خواهد بود و در هر عرصه‌ای که به آن کم‌توجهی شود، شاهد بروز مشکلات خواهیم بود.

 جنتی با توصیه به مردم و جوانان برای مطالعه بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، عنوان کرد: افق نگرش بسیجی، جهانی است و بسیج با تکیه بر مبانی متعالی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، زندگی در جهانی بدون ظلم و ستم را حق همه انسان‌ها می‌داند و برای تحقق این آرمان، مجاهدت می‌کند.

توصیه مهم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه به احمد جنتی

وی با اشاره به این جمله از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که فرمود «بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست، باید‌‎ ‎‌هسته‌های مقاومت را در تمامی جهان به وجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد»، گفت: این موضوع شاید در آن زمان به نظر خیلی افراد رویای دست نیافتنی بود، اما امروز به واقعیت غیرقابل انکار تبدیل شده است.

دبیر شورای نگهبان اظهار داشت: امروز فرهنگ ایستادگی در برابر ظالمان به یک فرهنگ جهانی در حال گسترش تبدیل شده است که هیچ مرزی برای خود نمی‌شناسد و این امیدواری را در بین آزادگان عالم به وجود آورده که تا تحقق وعده الهی حکومت صالحان بر عالم فاصله زیادی وجود ندارد.

جنتی در خصوص مقاومت مردم فلسطین نیز گفت: مقاومت شجاعانه آن‌ها بر مبنای اعتقاد به ماندگار نبودن ظلم است. مقاومت فلسطینی‌ها به ظلم صهیونیست‌ها پایان خواهد داد. این مقاومت رژیم نامشروع اسرائیل و حامیان آن را واداشته تا شعارهای خوش رنگ و لعاب خود را کنار بگذارند و چوب حراج بر اعتبار ساختگی خود بزنند. همچنین موجب شده است مردم آزاده کشورها رودرروی دولت‌های استکباری بایستند و به آن‌ها اعتراض کنند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید