نتانیاهو اعتراف کرد: فشارهای بین‌المللی علیه اسرائیل افزایش یافت

کدخبر: ۶۱۳۵۳۵
نخست وزیر اعتراف کرد که فشارهای بین‌المللی علیه ما افزایش یافته است، اما در مقام مقابله با آن بر خواهیم آمد.
نتانیاهو اعتراف کرد: فشارهای بین‌المللی علیه اسرائیل افزایش یافت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  نتانیاهو گفت: جنگ ادامه دارد و به ارتش گفته‌ام که فشار نظامی را ادامه دهند، هرچند که ما ۱۰۰ هدف حماس را دیروز نابود کردیم. وی افزود: تا تحقق همه اهدافمان به جنگ ادامه خواهیم داد و این امر بدون ادامه عملیات زمینی در غزه امکان پذیر نخواهد بود.

نتانیاهو اعلام کرد: به سیاست فیصله دادن در جبهه جنوبی و مقابله با حزب‌الله در جبهه شمالی ادامه خواهیم داد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بخش دیگری از سخنانش کشته شدن سرتیپ "اساف حمامی" در جنگ طوفان الاقصی را تأیید کرد و گفت که این مسأله یک خبر ناراحت کننده است. وی همچنین ادعا کرد: مذاکرات دشواری زیر آتش‌ برای آزادی گروگان‌ها داشتیم، ما شمار کسانی که از غزه آزاد شدند، افزایش دادیم، هرچند که مأموریت ما هنوز پایان نیافته است.

نتانیاهو تأکید کرد: هدف ما ادامه دارد و آن نابودی حماس و بازگرداندن گروگان‌ها و جلوگیری از ادامه سلطه این گروه در غزه است. وی در بخش دیگری از سخنانش بار دیگر از حمایت جو بایدن و آنتونی بلیکن رئیس جمهوری و وزیر امورخارجه آمریکا قدردانی کرد و گفت که با دوستان مان در دولت آمریکا اختلافاتی داریم، اما در بسیاری از موارد موفق شدیم که آنها را متقاعد کنیم.

نتانیاهو در پایان با انتقاد از تشکیلات خودگردان فلسطین مدعی شد: تشکیلات با تروریسم نمی‌جنگد، بلکه حتی آنها را تأمین مالی می‌کند و این گروه قرار نیست که الان وارد غزه شود.​

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید