کشتار دسته‌جمعی در غزه / حملات شدید اسرائیل به مناطق مسکونی

کدخبر: ۶۱۳۶۶۷
اقتصادنیوز: بر اثر بمباران محله الزیتون در شهر غزه توسط هواپیماهایاسرائیل، ۵۰ فلسطینی به شهادت رسیدند.
کشتار دسته‌جمعی در غزه / حملات شدید اسرائیل به مناطق مسکونی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، بر اثر بمباران منازل متعلق به خاندان الدحدوح در مقابل مدرسه صفد – که محل استقرار شمار بسیار زیادی از آوارگان است – ۵۰ فلسطینی به شهادت رسیدند.

اسرائیل یک مهدکودک در غزه را بمباران کرد

خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد، تیم های امدارسان و اهالی منطقه عملیات نجات زخمی ها و خارج کردن پیکرهای شهدا از زیر خاک را آغاز کرده اند.

دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه هم اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته با بمباران بی رحمانه مناطق مسکونی بدون هر گونه هشداری، مرتکب چندین جنایت کشتار دسته جمعی در سراسر نوار غزه شده است.

6 مسجد در خان‌یونس و رفح بمباران شد

دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه در ادامه گزارش خود افزود: جنایات اخیر، در چارچوب جنگ و نسل کشی فلسطینی ها توسط رژیم صهیونیستی انجام می گیرد که فجیع ترین نمونه آن، بمباران ۵۰ منزل و ساختمان مسکونی بود که در نتیجه آنها صدها تن شهید و زخمی شدند و تنها بخشی از آنها به بیمارستان ها منتقل گردیدند و شمار بیشتری نیز همچنان زیر آوار هستند.

کمک جاسوسی آمریکا به اسرائیل برای بمباران غزه

رسانه های فلسطینی روز شنبه اعلام کرده بودند بیش از ۱۰۰ فلسطینی بر اثر بمباران یک ساختمان مسکونی که به پناهگاه خانواده های آواره در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه تبدیل شده بود، بیش از ۱۰۰ فلسطینی به شهادت رسیدند.

روسیا الیوم همچنین روز شنبه به نقل از خبرنگارش گزارش داده بود که بر اثر بمباران هوایی جنگنده هایی رژیم صهیونیستی، دهها فلسطینی در محله شجاعیه غزه به شهادت رسیدند.

سخنگوی آتش نشانی و امداد رسانی در غزه بمباران ۵۰ منزل و ساختمان مسکونی در محله شجاعه در شرق غزه توسط نیروهای رژیم صهیونیستی در غزه را که منجر به شهادت حدود ۳۰۰ فلسطینی شد جنایت دانست.

همچنین بخش خدمات پزشکی وزارت کشور فلسطین در نوار غزه به الجزیره اعلام کرده است که از بامداد امروز تا این لحظه ۱۵۰ شهید به بیمارستان معمدانی در شهر غزه منتقل شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید