کتائب القسام: 60 نظامی اسرائیلی امروز کشته شدند/ وجود منطقه امن در غزه دروغ است

کدخبر: ۶۱۳۶۶۹
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین با اشاره به اینکه اسرائیل، تمامی مناطق غزه را بدون استثناء بمباران می‌کند گفت که ادعای وجود مناطق امن از سوی آنها در غزه دروغ است.
کتائب القسام: 60 نظامی اسرائیلی امروز کشته شدند/ وجود منطقه امن در غزه دروغ است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه خبر داد که از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی، ۱۵ هزار و ۵۲۳ نفر شهید و ۴۱ هزار و ۳۱۶ نفر نیز زخمی شده‌اند.

نبرد رزمندگان مقاومت فلسطین و نیروهای رژیم صهیونیستی بعد از ۷ روز آتش‌بس موقت صبح روز جمعه هفته گذشته از سر گرفته شد. روز گذشته صهیونیستها نزدیک به ۲۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.

حملات راکتی القسام به اسرائیل/ تل‌آویو موشک‌باران شد

القدره با اشاره به اینکه صهیونیستها، تمامی مناطق غزه را بدون استثناء بمباران می‌کنند، گفت: ادعای وجود مناطق امن [از سوی صهیونیستها] در غزه، دروغ است. اسرائیل دایره حمله به غیر نظامیان را گسترش داده و دهها کشتار جمعی را مرتکب شده است.

خبرگزاری سما به نقل از این مقام فلسطینی گزارش داد، رژیم صهیونیستی حتی یک وجب از خاک غزه را بدون بمباران رها نکرده است.

حمله اسرائیل به جنوب غزه+فیلم

«کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) هم با انتشار بیانیه‌ای از کشته شدن حدود ۶۰ نظامی اسرائیلی خبر داد و گفت: رزمندگان مقاومت، سحرگاه امروز  بعد از رصد محل استقرار ده‌ها نظامی ارتش اسرائیل (۶۰ نفر) در داخل چند چادر در شرق منطقه «جحر الدیک» در اطراف این چادر بمب کار گذاشتند.

طبق این بیانیه، ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت محلی بعد از انفجار بمب‌ها، یکی از نظامیان قسام برای از پا درآوردن نظامیانی که از این عملیات جان سالم به در بردند، به محل انفجار رفته و بعد از اتمام مأموریت به موضع خود بازگشته است.

ارتش اسرائیل در آخرین بیانیه خود درباره شمار تلفات نظامیان این رژیم در بعد از آغاز نبرد زمینی در غزه اعلام کرده ۷۲ نظامی خود را از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید