تایید شهادت پنج عضو گروههای مقاومت عراق در کرکوک

کدخبر: ۶۱۳۷۴۲
شهادت حداقل پنج عضو گروه‌های مقاومت عراق در شمال کرکوک تایید شد.
تایید شهادت پنج عضو گروههای مقاومت عراق در کرکوک

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سه مقام عراقی  گفته‌اند که این افراد در حالی که برای حمله به نیروهای آمریکایی مستقر در عراق آماده می‌شدند، هدف حملات هوایی قرار گرفتند. ارتش آمریکا هنوز درباره حمله یاد شده واکنشی نشان نداده، اما به نظر می‌رسد این حمله از سوی نیروهای آمریکایی صورت گرفته است.

از سوی دیگر، مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای شهادت پنج نفر از نیروهای خود را تایید کرد و گفت: «این شهدا در جنگ حق علیه باطل که در نیروهای آمریکای اشغالگر در عراق مجسم شده است، به شهادت رسیده‌اند.» مقاومت عراق در ادامه بیانیه خود به نیروهای آمریکایی هشدار داد که باید منتظر حملات دردناک بیشتری باشند تا بالاخره ناگزیر به ترک خاک عراق شوند.

ساعاتی پیش از این نیز، نیروهای آمریکایی در دهکده سبز سوریه با هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار گرفتند. دهکده سبز محل استقرار نیروهای آمریکایی در حریم نفتی عمر در دیرالزور در شرق سوریه است. مقاومت اسلامی عراق هم با اعلام این خبر، هدف قرار دادن پایگاه اشغالگران آمریکایی در دهکده سبز در عمق سوریه با یک پهپاد را تأیید کرد و افزود که پهپاد مذکور به اهدافش اصابت کرده است.

 
 
 
 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید