فوری/ حزب الله از خجالت اسرائیل در آمد/ 6 پایگاه ارتش اسرائیل موشک باران شد

کدخبر: ۶۱۴۵۱۰
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان گفت: ۶ پایگاه دیگر ارتش صهیونیستها را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داده است.
فوری/ حزب الله از خجالت اسرائیل در آمد/ 6 پایگاه ارتش اسرائیل موشک باران شد

به گزارش اقتصادایران به نقل از ایرنا، در بیانیه پنجشنبه‌شب حزب الله لبنان آمده که پایگاه «بیاض بلیدا»، «جل العلام»، «الجرداح»، «زرعیت»، «حرج شتولا» و «خله ورده» در شمال فلسطین اشغالی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کرده است.

همزمان گردان‌های قسام اعلام کرد که مجاهدان آن گروهی از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی را در داخل خانه‌ای در بیت لاهیا در شمال نوار غزه با راکت‌های ضدنفر هدف قرار داده صبح امروز نیز حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که راستای حمایت از ملت مقاوم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آن ها، مبارزان لبنانی، پایگاه «معیان باروخ» رژیم صهیونیستی را با سلاح مناسب هدف قراردادند.

حزب‌الله لبنان شامگاه چهارشنبه نیز در بیانیه‌های جداگانه از حمله به چهار موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داده بود.

روز سه شنبه یک نیروی ارتش لبنان در جنوب این کشور بر اثر شلیک یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی به موقعیت نظامی تل العویصه در منطقه العدیسه شهید و سه نیروی دیگر زخمی شده بودند.

به تازگی روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی