بیانیه مهم القسام درباره هلاکت فرزند رئیس اسبق ستاد ارتش اسرائیل

کدخبر: ۶۱۴۶۳۷
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام مسئولیت هلاکت پسر رئیس اسبق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی را بر عهده گرفت.
بیانیه مهم القسام درباره هلاکت فرزند رئیس اسبق ستاد ارتش اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس امروز (جمعه) مسئولیت هلاکت پسر رئیس اسبق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی را بر عهده گرفت.

خبرگزاری فلسطینی «سما» گزارش داد، گردان‌های القسام در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: عصر پنج‌شنبه مجاهدین ما ورودی تونلی در شرق «تل الزعتر» در شمال نوار غزه را بمب‌گذاری کردند و بلافاصله پس از رسیدن نظامیان دشمن به محل و تلاش آنها برای باز کردن درب تونل، بمب منفجر شد. این انفجار منجر به کشته شدن پسر «گادی آیزنکوت» رئیس سابق ستاد ارتش رژیم اشغالگر و وزیر کابینه جنگ رژیم صهیونیستی و کشته و مجروح شدن چند نظامی دیگر این رژیم شد.

گزارش ویژه واشنگتن پست از فریب اسرائیل توسط حماس

گردان‌های القسام در بیانیه‌ای دیگر نیز درباره اخرین تحولات نبرد زمینی امروز در غزه اعلام کرد: نیروهای دشمن را در داخل مدرسه «ابن عثیمین» در خانیونس را با خمپاره TBG هدف قرار دادیم و این حمله چند کشته و زخمی در میان نظامیان دشمن برجای گذاشت.
در این بیانیه آمده است: تجمع نیروهای دشمن را در شرق «تل الزعتر» واقع در شمال نوار غزه را با حملات خمپاره و شهرک سدیروت را با سامانه موشکی کوتاه برد «رجوم» هدف قرار دادیم.

ارتش رژیم صهیونیستی پنج شنبه شب اعلام کرد، پسر گادی آیزنکوت رئیس اسبق ستاد کل ارتش این رژیم و عضو کابینه جنگ در نبردهای غزه کشته شده است.

بر اساس این گزارش، گال مئیر آیزنکوت ۲۵ ساله از لشکر ۶۹۹ در نبردهای شمال غزه کشته شده است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز در پیامی با گادی آیزنکوت ابراز همدردی کرده است.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که طی ۴ روز گذشته ۱۶ نظامی این رژیم در درگیری‌های زمینی غزه کشته شده‌اند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافلگیر کننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بست و منطقه را بمباران کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی