۶ پایگاه نظامی اسرائیل زیر آتش / حزب‌الله لبنان بیانیه داد

کدخبر: ۶۱۴۶۷۶
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان از هدف قرار دادن شش موضع و پایگاه نظامی ارتش اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
۶ پایگاه نظامی اسرائیل زیر آتش / حزب‌الله لبنان بیانیه داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد موضع نظامی «العباد»، ارتش رژیم صهیونیستی را به‌صورت مستقیم هدف قرار داده است.

المیادین گزارش داد، مقاومت اسلامی لبنان همچنین اعلام کرد که اردوگاه نظامی «خربه ماعر» با سلاح‌های مناسب هدف قرار گرفته و اهداف مورد نظر مستقیما مورد اصابت قرار گرفته اند.

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ دیگری نیز از هدف قرار دادن موضع نظامی «الراهب» با موشک‌های «برکان» و مواضع نظامی «رویسات العلم» و «الرادار» در کشتزارهای اشغالی «شبعا» با سلاح‌های مناسب خبر داد.

ناکامی ارتش اسرائیل در درگیری با القسام / 350 نفر طی 24 ساعت گذشته در غزه قربانی شدند

حزب‌الله لبنان همچنین اعلام کرد: "در حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و غیور آنها، پادگان «میتات» در مجاورت شهرک «رمیش» را با سلاح‌های مناسب و به‌صورت مستقیم هدف قرار دادیم."

در همین راستا، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز اذعان کرد که در نتیجه حمله حزب‌الله به پادگان میتات آتش در آن شعله‌وز شده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز اعتراف کردند که حمله به پادگان میتات دست‌کم منجر به مجروح شدن دو نظامی صهیونیست شد.

در همین راستا، خبرنگار شبکه المیادین در جنوب لبنان گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی انبار مهمات و سلاح ارتش لبنان در نزدیکی بیمارستان صحرایی در شهرک «عین ابل» را هدف قرار داده است.

به تازگی روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی