دبیرکل جنبش النُجَباء: همه دنیا شاهد باشد که من هم تروریستم

کدخبر: ۶۱۶۰۷۲
اقتصادنیوز: دبیرکل جنبش النُجَباء گفت اگر کسی که در برابر قاتلان زنان و کودکان و بی‌گناهان محاصره‌ شده در غزه ایستاده یا در مقابل اشغالگر کشورش مقاومت می‌کند، تروریست است، پس من هم تروریستم.
دبیرکل جنبش النُجَباء: همه دنیا شاهد باشد که من هم تروریستم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دبیرکل جنبش النجباء عراق گفت: اگر کسی که در برابر قاتلان زنان و کودکان و بی‌گناهان محاصره‌ شده در غزه ایستاده یا در مقابل اشغالگر کشورش مقاومت می‌کند، تروریست است، پس همه دنیا شاهد باشد که من هم تروریستم.

کانال تلگرامی مقاومت اسلامی النجبا گزارش داد، شیخ "اکرم الکعبی" افزود: آمریکا فرماندهان و مجاهدان مقاومت را به قتل رساند، عراق و منطقه را ویران کرد، بر اموال و نفت و دارایی‌های کشور ما چنبره زده و همچنان در مسائل داخلی آن دخالت می‌کند.

وی ادامه داد: مقاومت در برابر آمریکا حقی مشروع و ملی مبتنی بر اراده‌ای است که میلیون‌ها نفر از مردم عراق آن را ابراز داشته‌اند.

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء پیشتر هم با اشاره به جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی و آمریکا در غزه، بر ادامه جهاد علیه دشمنان تاکید کرد و هرگونه تحرک جهت دستیابی به راه‌ حل سیاسی با شیاطین مستکبر را تلاشی بی‌فایده و ناشی از توهم دانست.

وی در پیامی ضمن استشهاد به آیات نورانی قرآن کریم، خطاب به دشمنان محور مقاومت اعلام کرد: با ایمانی راسخ و بدون ذره‌ای هراس، به مصاف درنده‌خویان می‌رویم و ارزشی برای تهدیدهای شما قائل نیستیم؛ چرا که ما عاشقان شهادت و پیرو آزادگانیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی