شکار تانک‌های اسرائیلی در غزه توسط گردان های القسام

کدخبر: ۶۱۶۰۹۶
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام ویدئو جدیدی از نبردهای رزمندگان فلسطینی با نظامیان ارتش رژیم اشغالگر قدس را در غزه منتشر کرد.
شکار تانک‌های اسرائیلی در غزه توسط گردان های القسام

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در هفتادمین روز از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» و در حالی که درگیری‌ها میان رزمندگان فلسطینی و نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه ادامه دارد، گردان‌های القسام تصاویر جدیدی از شکار تانک‌های «مرکاوا» اسرائیل و نظامیان این رژیم در غزه را منتشر کرد.

ضربات سنگین مقاومت به نظامیان اشغالگر در نوار غزه

القسام در این ویدئو که شامگاه جمعه منتشر شده، نشان می‌دهد که رزمندگان فلسطینی چگونه با راکت ضدزره «یاسین ۱۰۵»، تانک‌های صهیونیست‌ها را شکار می‌کنند.

«ابوعبیده» سخنگوی گردان‌های القسام نیز شامگاه جمعه در پیام تازه خود خبر داد رزمندگان فلسطینی در پنج روز اخیر بیش از ۱۰۰ خودرو زرهی رژیم صهیونیستی از جمله تانک‌ها را هدف قرار داده‌اند.

او همچنین به شمار تلفات بالای صهیونیست‌ها در غزه اشاره کرد و گفت: «آن‌چه ارتش دشمن درباره شمار کشته‌ها و زخمی‌های خود اعلام می‌کند، غیرواقعی است».

القسام در این ویدئو که مربوط به درگیری‌های محور «خان یونس» در جنوب غزه است، مدارک هویتی و تجهیزات نظامیان اسرائیلی را نشان می‌دهد که پس از انهدام تانک آن‌ها، به هلاکت رسیده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی