هنیه: شاهد حجم گسترده‌ای از حملات علیه غزه هستیم

کدخبر: ۶۱۶۸۳۴
رئیس دفتر سیاسی حماس در دیدار با وزیر امور خارجه ایران، گفت: در حالی که بعد از ۷۵ روز همچنان شاهد حجم گسترده‌ای از حملات هوایی، دریایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه هستیم اما مقاومت همچنان استوار و ثابت قدم در میدان مانده است.
هنیه:  شاهد حجم گسترده‌ای از حملات علیه غزه هستیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، هنیه در این دیدار با اشاره به تحولات غزه، گفت: بدون شک تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه یک امر بی‌سابقه بوده و ما شاهد حجم گسترده‌ای از حملات هوایی، دریایی و زمینی این رژیم علیه ساکنان غزه هستیم.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و همپیمانانش فکر کردند می‌توانند به این شکل مقاومت را از پای در بیاورند و مقاومت را مجبور به برافراشتن پرچم سفید کنند اما بعد از ۷۵ روز از جنایت‌های رژیم صهیونیستی و کشتارهای جمعی و سیاست سرزمین سوخته که این رژیم به راه انداخت، مقاومت همچنان استوار و ثابت قدم در میدان مانده و خسارت‌های سنگینی را به رژیم صهیونیستی تحمیل کرده است.

رئیس دفتر سیاسی حماس اضافه کرد: ملت فلسطین مقاومت بی نظیری از خود نشان داد و علی رغم اینکه بهای سنگینی را برای این موضوع پرداخت کرده است، ده‌ها هزار نفر از مردم غزه شهید و زخمی شدند که اکثر یت آنها از زنان و کودکان هستند، صدها هزار خانه در غزه ویران شد، بیمارستان‌ها مورد حملات این رژیم قرار گرفته و اجازه نمی‌دهد کمک‌های انسان دوستانه به شمال غزه برسد،اما با همه این مشکلات ملت فلسطین همچنان راه مقاومت را در پیش گرفته و در کنار مقاومت ایستاده تا انشاالله بتوانیم رژیم صهیونیستی را از پای در بیاریم و شکست دهیم.

وی با تشکر از اقدامات حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مورد پیگیری تحولات غزه، گفت: این چهارمین سفر امیرعبداللهیان به دوحه طی این جنگ هست و این دیدارها در سایه جنگی است که رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین به راه انداخته است.

رئیس دفتر سیاسی حماس با اشاره به جلسه امشب، گفت: ما در دیدار امشب در خصوص آخرین تحولات جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه رایزنی و سطح میدان مقاومت، اقدامات انسان دوستانه و اقدامات سیاسی در این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی