حمله تلافی جویانه حزب الله به 2 مقر ارتش اسرائیل

کدخبر: ۶۱۷۳۹۱
اقتصادنیوز: رسانه‌های لبنانی بامداد شنبه گزارش دادند که حزب الله ۲ پایگاه اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.
 حمله تلافی جویانه حزب الله به 2 مقر ارتش اسرائیل

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دو پایگاه اسرائیلی شومرا و العباد در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله حزب الله قرار گرفته است.

حزب الله لبنان تصاویری از حمله به دو پایگاه مذکور را منتشر کرد.

خبر مرتبط
2 عضو حزب الله لبنان شهید شدند + تصاویر

اقتصادنیوز :دو عضو دیگر حزب الله لبنان در جنوب این کشور قربانی شدند.

مقاومت اسلامی لبنان عصر جمعه نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آن‌ها، مبارزان مقاومت اسلامی، در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر جمعه، نیروها و تجهیزات دشمن صهیونیستی را در اطراف پایگاه «المناره» با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

حزب الله دربیانیه ای دیگر اعلام کرد که در ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه عصر جمعه، نیروهای مقاومت اسلامی، مرکز کنترل و نظارت رژیم صهیونیستی در نقطه ۴۳۰ روبروی شهرک «کفرکلا» را با اسلحه مناسب هدف قراردادند و شماری از نیروهای دشمن به طور مستقیم مورد اصابت قرار گرفتند.

رسانه های صهیونیستی نیز اعلام کردند که یک بالگرد حامل زخمی های ارتش دقایقی پیش در بیمارستان «سوروکا» در نقب فرود آمده است.

مقاومت اسلامی لبنان صبح جمعه نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آن‌ها، مبارزان مقاومت اسلامی، محل تجمع نظامیان دشمن صهیونیستی را در خارج از پادگان «شومیرا» (روستای اشغالی طربیخا لبنان) با موشک و توپخانه هدف قرار داده است.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، مبارزان مقاومت اسلامی حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم‌کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

رسانه‌های صهیونیستی پنجشنبه شب به نقل از فرمانده یگان ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی گزارش دادند، حزب‌الله لبنان از هفتم اکتبر تا کنون بیش از یک هزار حمله علیه این رژیم انجام داده است.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی