واکنش جنبش جهاد اسلامی فلسطین به شهادت سردار سید رضی موسوی

کدخبر: ۶۱۸۰۳۷
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای شهادت سردار سید رضی موسوی در حمله اسرائیل به منطقه سیده زینب سوریه را تسلیت گفت.
واکنش جنبش جهاد اسلامی فلسطین به شهادت سردار سید رضی موسوی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جنبش جهاد اسلامی در این بیانیه اعلام کرد: ترور بزدلانه سردار شهید سید رضی موسوی از سوی رژیم جنایتکار صهیونیستی را با شدیدترین عبارت‌ها محکوم می‌کنیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: سردار شهید سید رضی موسوی از شاخص‌ترین فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران بود.

جهاد اسلامی افزوده است: این فرمانده شهید نقش اساسی و محوری در حمایت از نیروهای مقاومت در منطقه و حمایت از مردم فلسطین، مقاومت و آرمان آنها داشت و ما او را به عنوان دوست وفادار و فداکار فلسطین و قدس می‌دانستیم.

جهاد اسلامی با بیان اینکه جنایت ترور سردار رضی بار دیگر نشان می‌دهد که خطر این رژیم تروریست برای همه منطقه است، تأکید کرده که جنایات این رژیم تنها شکست آن را از نیروهای مقاومت به همراه خواهد داشت.

در پایان این بیانیه آمده است: ما این مصیبت وارده را خدمت برادران ما در جمهوری اسلامی ایران، مردم و رهبری و به خانواده شهید فرمانده سید رضی موسوی، یاران و دوستداران ایشان تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای این شهید علو درجات را مسالت داریم.

سردار سید رضی موسوی از مستشاران نیروی قدس سپاه که در حوزه پشتیبانی از محور مقاومت در سوریه فعالیت داشت در جریان حمله رژیم صهیونیستی به منطقه زینبیه دمشق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی